Muļķa pieredze jeb kā atgūt redzi

Purchase online

9.34

Muļķa pieredze jeb kā atgūt  redzi
About this item
Price in bookstore 10.99 €
Category: Medicine. Pharmacology
Author Norbekovs M.
Publisher Vieda

ūs turat rokās neparastu grāmatu. Tas nav tikai palīglīdzeklis paātrinātai redzes atgūšanai, ne arī filozofisks traktāts hroniskam slimniekam neveiksminiekam, bet drīzāk gan ir ceļvedis darbībai. Grāmatā izklāstīta sistēma, kuru Starptautiskā neatkarīgo ekspertu asociācija atzinusi par visefektīvāko starp 1998.gadā zināmajām alternatīvajām atveseļošanās sistēmām.
Šīs grāmatas žanru ir grūti noteikt. Varbūt tāpēc, ka nekāda žanra gluži vienkārši nav.
Tās autors Mirzakarīms Norbekovs ir spilgta un spēcīga personība. Viņš ir gaismas, labestības, mīlestības cīnītājs, kas iet grūto kalpošanas ceļu, vedot sev līdzi visus tos, kuru dvēsele ir dzīva, kuri jūt nepārvaramu vēlmi iepazīt sevi.
Pilnīgi droši var teikt, ka šī grāmata nevienu neatstās vienaldzīgu. Nevienu pašu! Dažā tā izraisīs nepatiku un agresivitāti, bet cits tajā atradīs sev kaut ko tuvu un dārgu. Tātad - jūsu rokās ir grāmata tests, lai noteiktu cilvēka spēju lasīt starp rindām, redzēt ar sirds acīm un atklāt lietu patieso būtību. No krievu valodas tulkojusi N.Kalna. L.Kovalass-Kovaļevskas vāka mākslinieciskais noformējums.