Rekonekcija. Dziedināt citus, dziedināt sevi

Purchase online

9.44

Rekonekcija. Dziedināt citus, dziedināt sevi
About this item
Price in bookstore 10.49 €
Category: Esoteric
Author Perls E.
Publisher Zvaigzne ABC
Publication date 2021
ISBN 9789934018664

Vairāk nekā desmit gadus pirms savu sensacionālo spēju atklāšanas Dr. Erikam Perlam piederēja veiksmīga hiroprakse Losandželosā. Taču pēkšņi kaut kas mainījās: pacienti sāka ziņot par neparastām izjūtām un izdziedināšanos no neārstējamām slimībām. Eriks bija nobijies un pārsteigts un mēģināja saprast, kas notiek, no kurienes rodas dziednieciskā enerģija un kā tā darbojas. Izrādījās, ka caur viņu izpaužas jauna un uz šīs planētas vēl nebijusi enerģijas, gaismas un informācijas forma, kas spēj panākt brīnišķīgu izdziedināšanu.

Jaunās dziednieciskās frekvences, ko savā grāmatā apraksta Dr. Perls, pārspēj jebkuru dziedināšanas tehniku un paceļ lasītājus jaunā, daudz augstākā garīgā līmenī. "Rekonekcija. Dziediniet citus, dziediniet sevi" apliecina, ka ikviens no mums var iemācīties pārvaldīt neparasto enerģiju. "Esmu atklājis, ka, bruņojušies ar pavisam niecīgu instrukciju daudzumu, cilvēki spēj pievienoties šai enerģijai un lietot to tā, kā tā vēlas tikt lietota," saka Dr. Perls.

Dr. Eriks Perls ir pasaules vadošā autoritāte enerģētiskajā dziedināšanā. Viņa pacientu stāsti par brīnumaino izdziedināšanu ir apkopoti jau sešās grāmatās, tostarp arī paša Dr. Perla sarakstītajā starptautiskajā bestsellerā "Rekonekcija. Dziediniet citus, dziediniet sevi", kas publicēta 36 valodās. Jauno dziedināšanas veidu Dr. Perls popularizē semināros visā pasaulē, ir piedalījies neskaitāmās TV pārraidēs, teicis runu Apvienotajās Nācijās, intervēts daudzos laikrakstos, tajā skaitā "The New York Times", un piedalījies filmā "The Living Matrix". Dr. Perla neparastās dziedināšanas spējas atzīst slaveni ārsti un zinātnieki visā pasaulē.

No angļu valodas tulkojusi Ina Strautniece, redaktore Māra Rune, Ilzes Isakas vāka dizains.

Shops where you can buy this book