Kaligrāfija 24 stundās

Purchase online

16.82

Kaligrāfija 24 stundās
About this item
Price in bookstore 18.69 €
Category: Design. Interior
Author Kespersakss V.
Publisher Zvaigzne ABC
Publication date 2015
ISBN 9789934048678

Šī grāmata ir rūpīgi sastādīts mācību kurss visiem, kuri vēlas apgūt izsmalcināto kaligrāfijas mākslu. To izmantojot, ikviens burtu pa burtam un vilcienu pa vilcienam spēs iemācīties dažādu alfabētu pamatprincipus, kas izklāstīti koncentrētās, rakstības tehniku pilnveidojošās nodarbībās.
Grāmatā iekļauti dažādu veidu raksti, kas piemēroti gan platām, gan smalkām spalvām, sākot ar vienkāršajiem romiešu kapitālburtiem un pamatminuskuļiem, un beidzot ar grezniem dekoratīviem šriftiem.
Pamācībās pakāpeniski izskaidroti alfabēti, savukārt iesildīšanās vingrinājumi iecerēti, lai ikvienam palīdzētu attīstīt rakstības tempu un stiprinātu ticību sev.
Izdevums noderēs, lai iemācītos iluminēt burtus, izkārtot tekstu lapā, ievērot atstarpes, strādāt ar krāsām un papildināt vienkāršus alfabētus ar elegantiem vijumiem.
Grāmatā iekļauti arī vairāki praktiski kaligrāfijas projekti, kurus izstrādājuši mūsdienu labākie kaligrāfi.

Lai veicas iemēģināt roku, veidojot grāmatzīmi, izgatavojot ar roku rakstītu grāmatu, izstrādājot greznu dzimtas koku vai kāzu ielūgumu un vēl daudz ko citu.

VEIKO KEŠPERSAKS ir viens no vadošajiem kaligrāfijas speciālistiem un burtu dizaineriem Skandināvijā. Pēdējā laikā viņš dzīvo Londonā un ir guvis starptautisku atzinību kā viens no prasmīgākajiem burtu māksliniekiem un modernās kaligrāfijas pasniedzējiem.

Shops where you can buy this book