Botānika. Valdorfizglītības avots

Purchase online

4.31

Botānika. Valdorfizglītības avots
About this item
Price in bookstore 4.79 €
Category: Primary school literature
Author Kovacs Č.
Publisher Alis
Publication date 2015
ISBN 9789934504150

Čārlza Kovaca grāmata „Botānika” ir lasāmā grāmata valdorfskolu 5.klašu skolniekiem. Bet to ar patiesu interesi lasīs jebkurš desmitgadnieks.

Vai zini, kāpēc roze zina reizrēķinu? Saskaiti rozes ziedlapiņas, un tu to uzzināsi!

Čārlzs Kovacs daudzus gadus bija Edinburgas Rūdolfa Šteinera skolas skolotājs. Valdorfa jeb Šteinera skolas radās pirms gandrīz simts gadiem austriešu filozofa Rūdolfa Šteinera (1861-1925) pedagoģisko ideju un pedagoģijas redzējuma inspirētas. Valdorfskolu mācību programma veicina ne tikai bērna intelektuālo izaugsmi, bet arī meklē individuālu ceļu, kā izglītot visu būtni kopumā tā, lai ikkatrs augošs bērns iespējami pilnīgi attīstītu savu cilvēcisko un garīgo potenciālu.

Būdams skolotājs, Čārlzs Kovacs ik dienas veica rūpīgus savu stundu pierakstus, un kopš tā laika šie teksti ir citu skolotāju augstu vērtēti un plaši lietoti ne tikai Edinburgas, bet arī citās pasaules valdorfskolās.

Šī grāmata atklāj, kā Čārlzs Kovacs mācīja bērnus. Cits skolotājs noteikti atradīs savu ceļu, kā bērniem stāstīt botāniku.

Grāmatas beigās atradīsit Čārlza Kovaca stāstījumu vecākiem par to, kā viņš mācījis bērniem botāniku 5.klasē.

Šī ir pirmā sērijas „Valdorfizglītības avots” grāmata. Kāpēc tieši par botāniku? Tāpēc, ka augu pasaule ir mums visapkārt – atliek vien pacelt acis un raudzīties pasaules skaistumā!


Shops where you can buy this book