Tu esi placebo

Purchase online

11.03

Tu esi placebo
About this item
Price in bookstore 13.79 €
Category: Alternative medicine
Author Dispenza Dž.
Publisher Lietusdārzs
Publication date 2016
ISBN 9789984869827

Džo Dispenza ir medicīnas zinātņu doktors, specializējies neiroloģijā un smadzeņu darbībā. Viņa aizraujošie pētījumi tulkoti vairāk nekā 20 valodās un palīdzējuši cilvēkiem mainīt domāšanu un veselību, izmantojot neirofizioloģijas principus. Džo Dispenza par šo tematu sarakstījis vairākas augsti vērtētas grāmatas, piedalījies televīzijas pārraidēs, vadījis seminārus un veicis daudzus nozīmīgus pētījumus. Latviešu lasītāji jau augstu novērtējuši autora iepriekšējo grāmatu “Atbrīvojies no ieraduma spēka”.
Vai ir iespējams atgūt veselību ar domām vien, neizmantojot medikamentus vai citus ārstniecības līdzekļus? Grāmatā “Tu esi placebo” Džo Dispenza pierāda, ka tas notiek ļoti bieži. Darbā aprakstīti un izskaidroti daudzi medicīniski dokumentēti gadījumi, kad pacienti ar placebo palīdzību izārstējušies no vēža, sirds slimībām, depresijas, artrīta un daudziem citiem veselības traucējumiem. Grāmatas pamatā ir ievērojami ārstniecības un farmācijas pētījumi, kuros apstiprināta ticības un pārliecības ietekme uz fizisko un garīgo veselību.
Džo Dispenza ne vien izklāsta placebo pētījumu vēsturi un fizioloģisko pamatojumu, bet arī sniedz skaidras instrukcijas, kā apgūt placebo principus un izmantot tos, lai uzlabotu veselību bez medikamentiem un operācijām. Grāmatā sniegti gan praktiski padomi un metodes, kā noskaņot prātu veselības atgūšanai, gan pārliecinošs šī procesa izskaidrojums, izmantojot neiroloģijas, bioloģijas, psiholoģijas un farmācijas pētījumu jaunākos datus.
Autora izstrādātā programma līdztekus aprakstītajām meditācijas metodēm daudziem palīdzējusi kļūt pašiem par savu placebo un izārstēt dažādas slimības, arī hroniskas, kuru priekšā tradicionālā medicīna izrādījusies neefektīva.
No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

Related items