Fiasko

Purchase online

7.46

Fiasko
About this item
Price in bookstore 8.29 €
Category: Sport. Games
Author
Publisher Jaunkurzeme
Publication date 2017
ISBN 9789934190261

FIASKO ir galda spēle, kurā mēs spēlējam katrs savu lomu kopīgā stāstā. Taču nedomājiet, ka būs jāpiepūlas kā skolas sacerējumos. Nē! Sekojot grāmatas norādījumiem, soli pa solim viss notiek gluži pats no sevis. Šis stāsts top uz vietas, spēles laikā, bez iepriekšējas gatavošanās. Turklāt aizrautīgi, bez piepūles. Ik reizi jauns stāsts!

Šī spēle atdarina kinofilmu. Kādu? Atcerieties pašmāju "Limuzīnu Jāņu nakts krāsā", Krievijas "Briljantu roku" un "Divpadsmit krēslus", aizokeāna brāļu Koenu "Fargo", kā arī "The Way Of The Gun" un līdzīgas.

FIASKO spēle jūs pārsteigs. Ar ko? Pat nemanīsiet, pa kuru laiku esat nokļuvuši jaunā filmā. Tādā, kuras vēl tikko nebija. Pašu radītā! Ar ievērojamu humora (gaišāka vai melnāka) piedevu, atkarībā no tā, kā pašiem patiks.

Grāmatas pielikumos ir iekļauts reāla FIASKO seansa piemērs, un šīs vietnes Resursu sadaļā ir saites uz videoierakstiem Jūsu iedvesmošanai un spēles principu izskaidrošanai.

FIASKO spēle ir iespaidojusies no kinematogrāfiskiem stāstiem par sīkiem blēžiem, kam viņu grandiozie kriminālie plāni saiet pilnīgā tūtā. Godkārīgi sapņi savienojumā ar alkatību, iekāri un bailēm - un rezultāts ir, protams, fiasko. Kāds zaudē reputāciju, cits mantu, vēl cits varbūt pat dzīvību. Ja paveicas, stāsta nevaroņi beigās attopas tai pašā peļķē, kur sākuši.

Vairāk informācijas: http://fiasko.lv/

Related items
Shops where you can buy this book