Mans draugs Mārtiņš Freimanis

Purchase online

13.49

Mans draugs Mārtiņš Freimanis
Mans draugs Mārtiņš Freimanis
About this item
Price in bookstore 14.99 €
Category: Biography & Autobiography
Author Mazvērsīte D.
Publisher Mikrofona ieraksti Micrec
Publication date 2018
ISBN 9789934873416

Mārtiņa Freimaņa devums Latvijas mūzikai ir nenovērtējams. Viņa dziesmas joprojām skan radio ēteros, viņa rakstītie vārdi joprojām tiek izdziedāti populāru mūziķu melodijās. Mārtiņa Freimaņa vārds un daiļrade ir pazīstama gandrīz katram. Talantīgs komponists, grupas “Tumsa” sirds un dvēsele, dziesmu tekstu autors, skolotājs un jauno mūziķu iedvesmotājs, un vienkārši labs draugs, kurš paliks atmiņā un dzīvos cilvēku sirdīs, kamēr vien skanēs viņa dziesmas.

Mārtiņa Freimaņa laikabiedri un jaunie talanti ir apvienojušies veltījumu albumā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”. Tajā unikālas, pašu veidotas Mārtiņa dziesmu interpretācijas ieskaņojuši tādi mūziķi kā Musiqq, Labvēlīgais Tips, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Rīgas Modes, Līvi, Refleksija, Ivo Fomins, Kārlis Būmeisters, Z-Scars, Zintis Žvarts un Katrīna Bindere. Albums dienas gaismu ieraudzīs maijā.

Savukārt muzikoloģe Daiga Mazvērsīte ir sagatavojusi apjomīgu grāmatu, kurā atspoguļots gan daudziem jau zināmais, gan nezināmais Mārtiņš Freimanis.

Related items
Shops where you can buy this book