Dvēseles mākslas. Dabas un cilvēka psihes noslēpumi

Purchase online

15.29

Dvēseles mākslas. Dabas un cilvēka psihes noslēpumi
About this item
Price in bookstore 17.99 €
Category: Psychology. Pedagogy
Author Plotkins B.
Publisher Zvaigzne ABC
Publication date 2019
ISBN 9789934081750

Dzīļu psihologs Bils Plotkins, Ph. D., (Bill Plotkin, ASV) jau gandrīz 40 gadus vada ceļojumus uz neskartām vietām dabā. Šīs vietas ir ne vien ārējas, bet arī iekšējas – ikviena cilvēka dvēseles pirmatnējie dziļumi. Nokāpšanu tajos viņš dēvē par soulcraft jeb dvēseles mākslām. www.soulcraft.eu

Šī grāmata ir mūsdienīga “nokāpšanas rokasgrāmata”. Tajā uzzināsiet, kāpēc nokāpšana dvēseles dziļumos ir nepieciešama, kā atpazīt aicinājumu doties ceļojumā pretim dvēselei, kā šim ceļojumam sagatavoties, kas notiek tā laikā un kādas dabā balstītas prakses izmantot, lai veicinātu nokāpšanu un gūtu no tās maksimālu labumu.

"Aizraujošs, patiess un dziļš vēstījums par mūsu dzīves noslēpumaino ceļojumu, par nokāpšanu patības tumšajās un biedējošajās dzīlēs, lai sastaptu savu dvēseli, savu īpašo, vienreizīgo aicinājumu. Teorētisku pārspriedumu vietā grāmata sniedz praktiskas norādes, kā apgūt mūs mainošus vingrinājumus un prakses. Autors ir viens no labākajiem pavadoņiem biedējošajā un skaistajā cilvēktapšanas jeb iniciācijas ceļā. Kad jautāju Ričardam Roram, kā viņš vērtē Bilu Plotkinu, sirmais franciskānis atbildēja ļoti īsi: “Es viņam uzticos.” Es arī."
Juris Rubenis,
Integrālās izglītības institūta programmas direktors

No angļu valodas tulkojusi Ieva Zālīte.

Related items