Sarunas bez robežām

Purchase online

17.76

Sarunas bez robežām
About this item
Price in bookstore 20.89 €
Category: Biography & Autobiography
Author Kramiņš E.
Publisher Jumava
Publication date 2019
ISBN 9789934203329

Muzikālā teātra aktieris, režisors, vokālais pedagogs un pedagoģijas zinātņu doktors Edgars Kramiņš ir sagatavojis patīkamu pārsteigumu teātra mīļiem jaunajā teātra sezonā – jaunu teātra mākslai veltītu grāmatu. Tā ir monogrāfija “Sarunas bez robežām”, kas veltīta aktierim, režisoram, dramaturgam, teātra vēsturniekam, stāstniekam un pedagogam Kārlim Pamšem un atsedz vecmeistara unikālo devumu Latvijas teātra mākslā.
Pēc žanra tā ir sava veida beletristika, jo veidota kā izvilkumi no Edgara Kramiņa dienasgrāmatas 30 gadu garumā. Taču tajā pašā laikā – nopietns pētnieciskas darbs. “Šajā grāmatā― par spīti visam, kā teiktu Kārlis Pamše, ir apkopotas mūsu sarunas par mākslu un dzīvi ar turpat trīsdesmit gadu laikā,” atzīst Edgars Kramiņš. “Tās veido savdabīgu dokumentālu stāstu par vecmeistara veikumu Latvijas Nacionālajā teātrī (1944–1965), Valsts Rīgas Operetes teātrī (1966–1989) un Rīgas Muzikāli poētiskajā teātrī (1989–1999), par noieto dzīves ceļu un tajā sastaptajiem līdzcilvēkiem.
Šis ir mans sirdsdarbs Latvijai un cilvēkiem, kuri mani veidojuši, jo esmu pārliecināts – ja nezinām savu vēsturi, tad arī nevaram neko nodot tālāk, jo nav atspēriena punkta. Tikai tad, kad cilvēki Latvijā iemīlēs un spēs godāt savus skolotājus, viņiem pavērsies jauni garīgi apvāršņi."

Related items