Sakārto māju, sakārto prātu

Purchase online

20.24

Sakārto māju, sakārto prātu
Sakārto māju, sakārto prātu
About this item
Price in bookstore 22.49 €
Category: Psychology. Pedagogy
Author Gulbe D.
Publisher TAPT
Publication date 2021
ISBN 9789934898211

Dana Gulbe, zīmola Dana ar kasti autore, patiešām mīl kārtību! Aizraušanās, kas sākās bērna kopšanas atvaļinājuma laikā pašas mājās, nu kļuvusi par atpazīstamu platformu un vietu, kur ikviens var iedvesmoties un gūt zināšanas savas vides sakārtošanai.

Dana dodas pie cilvēkiem viņu mājās, kā arī lasa lekcijas un veido tiešsaistes kursus ar vienu skaidru mērķi – palīdzēt katram atgūt kontroli pār sev piederošo un mieru, esot savās mājās. Zināšanas koučingā un patiesa misijas izjūta palīdz Danai piekļūt pie nekārtības dziļākajiem iemesliem, tāpēc fiziskās pasaules kārtošana ir nesaraujami saistīta ar kārtību galvā. Dana ar kasti autore tic, ka sakārtot savas mājas un prātu var jebkurš, ja vien ieklausāmies sevī un ievērojam vienkāršus un pārbaudītus paņēmienus. Šajā grāmatā Dana soli pa solim ar precīziem komentāriem un attēliem izvedīs cauri dažādām telpām mājās, lai tur izveidotā kārtība būtu skaista, ērta un, pats galvenais – paliekoša.

Autore par grāmatu:

“Sakārto māju, sakārto prātu” ir manā un daudzu manu klientu un kursa dalībnieču pieredzē veidota grāmata, kas parādīs, kā jebkurš var iegūt mājas, kurās valda prieks un kārtība. Grāmatā varēsi iepazīties gan ar vispārīgiem organizēšanas pamatprincipiem un tipiskākajām kļūdām, gan pavisam praktiski ieraudzīt, kā tikt galā ar skapi, vannasistabu, bērnistabu un citām telpām savās mājās. Grāmatas otrajā daļā es dalos savās zināšanās koučingā un personiskajās pārdomās, kā mājas kārtošanu varam pārnest arī uz savu sapņu un prāta sakārtošanu.”

Shops where you can buy this book