Ceļo un atklāj! Eiropa

Purchase online

15.02

Ceļo un atklāj! Eiropa
About this item
Price in bookstore 16.69 €
Category: Tourism. Guides. Maps
Author Volfs T.
Publisher Zvaigzne ABC
Publication date 2022
ISBN 9789934095429

Grāmata ar Tonija Volfa ilustrācijām aizvedīs tevi brīnišķīgā ceļojumā pa septiņām aizraujošām Eiropas pilsētām: Parīzi, Romu, Barselonu, Berlīni, Amsterdamu, Londonu un Venēciju. Tev jābūt vērīgam – ja uzmanīgi aplūkosi attēlus, ne tikai labāk izjutīsi katras pilsētas īpašo gaisotni, bet arī varēsi piedalīties spēlē. Tās noteikumi ir vienkārši: no lielajām ilustrācijām – pilsētu ainavām – ir izceltas dažas nelielas detaļas. Tev tās jāatrod, un pēc tam varēsi izlasīt skaidrojošos aprakstus par tām.

Tevi ceļā vedīs kāds īpašs zinātkārs draudziņš – kaķēns, kuram apnicis būt par eleganto Pufi, tāpēc viņš pārdēvējas par Tīģeri un dodas piedzīvojumā. Jūs abi sastapsiet dažādus neparastus varoņus, kuri jums izrādīs pilsētu ievērojamās vietas.

Katrā pilsētā, ko grāmatā apmeklēsi, tev būs īpaša lappuse, kurā ielīmēt fotogrāfiju vai kādu suvenīru, kas no turienes atvests. Nav svarīgi, vai to būsi atvedis tu pats vai kāds no taviem draugiem.

Lielie un mazie, lasiet grāmatu kopā! Iespējams, pavisam drīz varēsiet doties lieliskā ceļojumā jau ārpus lappusēm! Un tad jums lieti noderēs tas, ko būsiet jau uzzinājuši.

No itāļu valodas tulkojusi Astra Šmite.

Shops where you can buy this book