Sievišķais narcisms

Purchase online

15.02

Sievišķais narcisms
About this item
Price in bookstore 16.69 €
Category: Psychology. Pedagogy
Author Vardecka B.
Publisher Ģimenes psiholoģijas centrs LĪNA
Publication date 2021
ISBN 9789934887369

Daudzas sievietes cieš no tā, ka viņām trūkst stabila pašvērtējuma. Viņu uztvere attiecībā pašām pret sevi ir svārstīga, un patiesībā viņas bieži vien īsti nezina, kas viņas ir. Savas šaubas un nedrošību par sevi viņas slēpj aiz pašpārliecinātas fasādes. Pieredzējusī psihoterapeite Berbela Vardecka iespaidīgi parāda, ka sievišķais narcisms nav tikai egocentriska koncentrēšanās pašai uz sevi, bet galvenokārt izmisīgi sevis meklējumi. Saprotami un viegli uztverami viņa apraksta, kā sievietes, kas cīnās ar šādām grūtībām, var atbrīvoties no ciešanām un dzīvot piepildītu dzīvi.

“Mūsdienās nereti saskaramies ar cilvēkiem, kuri ar savu ārēji pašpārliecināto uzvedību vai izteikti egocentrisko attieksmi izpelnās līdzcilvēku neizpratni vai apzīmējumu – narcistisks. Vai tā ir? Kas ir narcisms? Vai un kā tas skar mani? Šīs grāmatas autore sniedz iespēju saskatīt pamestības ievainojuma izpausmes un narcistiskas sievietes cilvēcīgumu viņas iekšējo ciešanu un baiļu kompleksā. Ja vēlaties veidot labāku izpratni par savu un narcistisko sieviešu patieso Es, par savām un viņu vajadzībām, tad šī grāmata tiešām būs palīdzoša. Tās viegli uztveramā valoda un tajā pašā laikā profesionāli pētītā un atklātā tēma nešaubīgi noderēs gan narcistiskām sievietēm, gan viņu tuviniekiem un kolēģiem, kā arī speciālistiem. Grāmata maina stereotipiskos uzskatus par narcistiskām sievietēm un, kas vēl svarīgāk, viņām pašām ļauj mainīt uzskatus par sevi un savām iespējām piedzīvot krāsaināku un pašām pret sevi labestīgāku dzīvi.”
Mārīte Priekule
Psihoterapijas speciāliste

“Šī grāmata ar vieglumu un iejūtību runā par ļoti smagu tēmu. Grāmata ir par realitāti, ar kuru vairāk vai mazāk saskaras daudzi. Tā ir par tik svarīgo tuvošanos sev un sevis iepazīšanu. Par to, kas bieži vien slēpjas aiz šķietami perfektas dzīves un ārienes. Par izsalkumu, kam nav sakara ar ēdienu. Šo grāmatu vērtīgi būtu izlasīt jebkuram, kas savā dzīvē sastopas ar sievišķā narcisma izpausmēm. Un, protams, šī grāmata man kā uztura speciālistei palīdz labāk izprast pacientes ar ēšanas traucējumiem.”
Anna Rozīte
Uztura speciāliste un koučs

Related items
Shops where you can buy this book