Skaistule un briesmonis. Vīriešu un sieviešu psiholoģijas noslēpumi

Purchase online

8.81

 Skaistule un briesmonis. Vīriešu un sieviešu psiholoģijas noslēpumi
About this item
Price in bookstore 9.79 €
Category: Psychology. Pedagogy
Author Kurpatovs A.
Publisher Vieda
Publication date 2005
ISBN 9789984701943

Vislielākais dzīves noslēpums – tas ir dzimuma noslēpums. Kas mēs esam – “vīrieši” un “sievietes”? Kāpēc mūsu tuvība tik bieži pārvēršas par atsvešinātību? Kā mums saprast vienam otru un neciest mīlestības dēļ, bet gan priecāties par laimi, ko dod savstarpēja mīlestība? Lai gan tas ir grūti, šie uzdevumi ir atrisināmi, un atbildes meklējamas šeit – šajā grāmatā, kas rakstīta no “dzimumu kara” priekšējām pozīcijām. Šī grāmata jums noderēs, ja gribat izprast vīrieša un sievietes būtību, ja jūs interesē dzimumu psiholoģijas saskares punkti un personiskās laimes “receptes”. Šīs zināšanas palīdzēs gūt jaunus spēkus sirsnīgā draudzībā, dziļā mīlestībā un stiprā ģimenē.

Andrejs Kurpatovs ir unikāls un autoritatīvs speciālists, Sanktpēterburgas Psihoterapeitiskā centra vadītājs, akadēmiķa I. Pavlova Neirožu klīnikas ārsts psihoterapeits, Baltijas Pedagoģijas akadēmijas loceklis. Viņa grāmatas ir neparasti aizraujošas, uzrakstītas saprotami, ar ironiju un patiešām palīdz dzīvot.

Grāmata “SKAISTULE un BRIESMONIS” iedvesmo savas mīļotās “pusītes” atrašanai un iegūšanai.

“Ko tur splēpt, mūsu visslēptākā vēlēšanās ir – atrasts tuvu cilvēku, to, kuram var uzticēties pilnībā, kura dēļ gribētos dzīvot. Tas ir dabiski, jo tas ir ceļš no vientulības uz laimi. Tomēr kā lai aļaujas uz cilvēku, kuru tu nesaporti? Kā lai uzticas tam, kurš, liekas, pilnīgi nav spējīgs saprast tevi?

Vīrieša un sievietes attiecības laikam gan ir pati sarežģītākā cilvēku psiholoģijas puse. Mūsu centieni iegūt pretmīlestību regulāri pārtop par vilšanos, aizvainojumiem un atsvešināšanos. Tad nu mēģināsim saprast mūsu “starpdzimumu” konfliktu raksturu, lai spētu veidot savu personisko laimi ar četrām rokām!”

Andrejs Kurpatovs


Related items
Shops where you can buy this book