Vīramātes zobs

Purchase online

10.99

Vīramātes zobs
About this item
Price in bookstore 10.99 €
Category: Translations
Author Nuotio E.
Publisher Pētergailis
Publication date 2019
ISBN 9789984335018

Epu Nuotio “Vīramātes zobs” turpina omulīgo detektīvromānu sēriju “Izmeklē Elēna Lehde”, kurā aizrautīgā augu pazinēja, dzīvespriecīgā kartogrāfe Elēna Lehde iejūtas izmeklētājas lomā.

Apceļojot dārzus Andalūzijā, Elēna tiek negaidīti uzaicināta uz kāzām, kur gredzenus mij somu līgavainis un spāņu līgava. Naktī sievieti pamodina kliedziens. Viņa vaino skaļos pāvus, bet, ierodoties uz brokastīm, atklājas nepatīkama patiesība. Pārsteigumi nebeidzas ar kāzām vien, jo izpalīdzīgā Elēna jūt pienākumu atbalstīt jauno ģimeni, apciemojot to dzimtas mājās.

Par vīramātes zobu somi dēvē necilo istabaugu, ko latvieši pazīst kā līdakasti un kas atrodams teju ikkatrā mājā. Acīmredzot ironija par vīramātes neganto dabu nav sveša arī ziemeļu tautām.
Kad sirds ir klusējusi gadiem, tikai spēcīgs satricinājums to spēj atvērt atklātībai. Par laimi, detektīvei pietiek dzīves gudrības un sievišķīgas viltības iemantot uzticēšanos.

“Tas ir stāsts par vīriem un sievām. Par laulībām. Mātēm un vīramātēm. Par spēcīgām sievietēm. Svina smagiem noslēpumiem, kas nospiež dzimtas ļaužu plecus. Par rūgtumu un tā turēšanu sevī.”

Related items
Shops where you can buy this book