Zeltābele CD. Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu

Purchase online

6.39

Zeltābele CD. Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu
Zeltābele CD. Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu
Zeltābele CD. Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu
Zeltābele CD. Skaitu, skaitu, dziedu, dziedu
About this item
Price in bookstore 7.99 €
Category: CD, DVD, Video & Audio
Type
Manufacturer

zdots unikāls latviešu skaitāmpantu dziesmu CD albums “Skaitu, skaitu – dziedu, dziedu”, kuru ieskaņojuši bērnu dārza “Zeltābele” mazie dziedātāji, un kuram dziesmas komponējis Jānis Ķirsis. Albuma CD versijā atrodami gan visu dziesmu vārdi, gan dziesmu instrumentālie pavadījumi.

Kurš gan nezina šos populāros latviešu skaitāmpantus – “Še tev dālderis”, “Punktiņš, punktiņš, komatiņš”, “Mazs kaķīts, mazs zaķīts”, “Cepu, cepu kukulīti” un citus! Taču līdz šim tie bija tikai skaitāmi, bet tagad tie ir arī izdziedāmi!

Komponists un aranžētājs Jānis Ķirsis 14 šādus pantiņu izlocījis lipīgās melodijās un asprātīgā interpretācijā ierakstījis studijā, sadarbojoties ar privātās sākumskolas “Zeltābele” mazajiem dziedātājiem, pieaicinot palīgā arī pieredzējušos dziedātājus Rūtu Dūdumu un Raimondu Bramani, kā arī atraktīvo “Knīpu un Knauķu” balsi - Eremiju Sējānu.

No albuma bukleta:

“Zeltābeles” dziedātāju vecāki: “Esam veikuši nopietnu pētniecisku darbu, kopā ar bērniem apkopojot vecāku bērnības dienu skaitāmpantus – tos, kurus mūsu bērniem un viņu vecākiem babiņas un vecāsmātes skaitījušas: “cepu, cepu kukulīti...” un “jājam, jājam mēs ar zirgu”. Arī tos, kurus kā bērni blēņojoties skaitījuši: “runcis tup uz sētas mieta”, “ūsas viņam trīsa...”, “onkulīts un tantiņa sēž uz plīts kantiņas..”. Kuru skaitāmpantu atceraties jūs? Varbūt “Santa Marija kotletes rija...”?

Skaitīja un dziedāja: Emīlija Berlaņuka, Anna un Marta Dambes, Paulīna Marhele, Marta Potetinova, Līva Kalinka, Rebeka Reikmane, Leila Rodovica, Laura Blagova, Krišs un Kate Egles, Rebeka-Keita Blūma, Laura Rivoša, Elza Mikuse, Jēkabs Butāns.

Diriģēja: Sanita Ozoliņa-Žubule un Gundega Drava

Shops where you can buy this item