ZEĶU ZAGĻA MEDĪBAS “VALTERS UN RAPA” VEIKALOS!

ZEĶU ZAGĻA MEDĪBAS “VALTERS UN RAPA” VEIKALOS!

 

 

BlindArt grāmatas projekts ir Latvijā vēl nebijusi ideja - četru pasaku grāmatu sērija, kas paredzēta bērniem pirmsskolas vecumā un sociāli atbildīgiem vecākiem, kuriem rūp bērnu mentālā attīstība.

 

Grāmatu saturs tika veidots apvienojoties četrām Latvijas neredzīgo biedrības radošām personībām, kuras 10 nedēļu garumā strādāja, lai radītu interesantos pasaku tēlus un neparasto notikumu virpuli. Katrai no četrām grāmatām ir savs uzdevums, lai bērni spētu atraktīvā veidā iepazīt pasauli un attīstīt iztēli.

 

- Grāmatas “Zeķu zagļa medības - drēbju skapī” saturs ir vērsts uz krāsu un formu iepazīšanu.

- Grāmatas “Zeķu zagļa medības - trauku skapī” saturs ir vērsts uz drošības ievērošanu virtuvē.

- Grāmatas “Zeķu zagļa medības - rotaļlietu skapī” saturs ir vērsts uz ciparu un skaitīšanas iepazīšanu.

- Grāmatas “Zeķu zagļa medības - grāmatu skapī” saturs ir vērsts uz pieklājības normu ievērošanu.

 

Pasaku tēlus vizualizācijās atdzīvināja Strazdumuižas internātvidusskolas vājredzīgie un neredzīgie skolēni, izmantojot īpašu taktilās mākslas tehniku.

 

Šīs grāmatas ir radītas ar mērķi rosināt sociālo atbildību, sniegt iespēju redzīgajiem un neradzīgajiem bērniem, katram sev saprotamā un pieejamā veidā uztvert un lasīt aizraujošu literatūru, kā arī attīstīt iztēli.

 

Iegādājoties šo grāmatu, Tu sniedz iespēju cilvēkiem ar redzes traucējumiem nākotnē veidot jaunu un aizraujošu daiļradi ar pievienoto vērtību, kā arī palīdzi attīstīt viņu talantus.