Jaunums! Piedāvājam augstākās kvalitātes spēles un puzles no Djeco!

Jaunums! Piedāvājam augstākās kvalitātes spēles un puzles no Djeco!

Perfekta kvalitāte, krāšņs dizains un apbrīnojama daudzveidība - tās ir Francijas rotaļlietu ražotāja Djeko rotaļlietas.

Kopš 1954. gada, kad tika dibināts uzņēmums ar īpašo nosaukumu Djeko , kas simbolizē geko ķirzaku – laimes nesēju, ir virzījušies notikumi, kas veicinājuši Djeko attīstību. Jau 20. gadsimta 60. gados Djeko guva pirmos panākumus un guva dizaina balvas par tā radītajām rotaļlietām. Kopš tā brīža Djeko kompānija ir augusi un no dažu interesantu produktu ražotāja tas ir pārtapis par lielu 1400 produktu kompāniju ar spēcīgu zīmolu pasaulē.

Grāmatu namā “Valters un Rapa” pieejamas jautras un izglītojošas Djeko kolekcijas, kas ir bagātas ar izdomu. Rotaļlietu ideja un dizains apvieno arī izglītojošo aspektu, kas vienmēr ir būtiska rotaļāšanās sastāvdaļa.

  • Izglītojošas koka spēles pašiem mazākajiem – izsmalcināti, krāsaini dizaini pamata zināšanu apguvei un koordinācijas spēju attīstībai mazuļiem un bērniem;
  • Klasiskās spēles oriģinālos dizainos – augstā kvalitātē izstrādātas spēles, kas pilnas pārsteigumiem, piemērotas visām gaumēm un veicinās atmiņas un novērošanas spējas;
  • Radošas, izdomu bagātinošas puzles visiem vecumiem. Ar izglītojošu informāciju bagātas izpētes puzles, kas atklāj jaunas pasaules un zināšanas. Pašiem jaunākajiem puzles skaistos iepakojumos, bērnu istabas dizaina papildināšanai.