Populārās latviešu rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns "Sasietā" jau pieejams Grāmatu namā "Valters un Rapa"!

Populārās latviešu rakstnieces Karīnas Račko jaunākais romāns "Sasietā" jau pieejams Grāmatu namā "Valters un Rapa"!

SKAISTĀKS UN SĀPĪGĀKS PAR TO, KAS REIZ BIJIS, IR TIKAI TAS, KAS BŪTU VARĒJIS BŪT...

 

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes... liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Marks Grīnfelds ir talantīgs, ambiciozs mūziķis, kurš pirms desmit gadiem pieņēmis vilinošu profesionālo piedāvājumu un pārcēlies uz Losandželosu. Tagad Markam visa kārotā ir pārpārēm – slavas, naudas, dēku –, tomēr viņš joprojām nespēj aizmirst sievieti, kuru aizbraucot pameta.

Izrādās, pagātnes rētas nebūt nav sadzijušas. Vientulīgajā zvejniekkrasta idillē no jauna uzjundī mežonīga kaisle, neatgriezeniski vedot atpakaļ agrāko izjūtu vētrās un uguņos. Pienākuma apziņas, ilgu un mīlestības pavedienu sasietai, Denīzei jāpieņem sarežģīts lēmums, taču... ja nu tas, ko viņa iedomājas mīlam, patiesībā nemaz neeksistē?

 

Vai cilvēku, kurš ir mums līdzās, mēs jebkad redzam tādu, kāds viņš ir patiesībā? Vai arī tikai savas interpretācijas atspulgu? Varbūt mēs katrs dzīvojam savā prātā un veidojam attiecības nevis ar reālām būtnēm, bet gan tēliem, ko paši esam radījuši?

 

KARĪNA RAČKO (1988), Doctor of Dental Surgery grāda īpašniece un sertificēta zobārste, ir populārākā Latvijas jaunā rakstniece. Autores romantiski erotiskie romāni Saplēstās mežģīnes (2017), Debesis pelnos (2018) un Samaitātā (2018) tikuši pārdoti vairāk nekā 30 000 eksemplāru, iekarojuši pieprasītāko grāmatu topu virsotnes un lasītāju simpātijas.

 

www.karinaracko.com

www.facebook.com/AuthorKarinaRacko