Mūsu grāmatu namā skatāma Valerija Baidas gleznu izstāde “Ainavas”!

Mūsu grāmatu namā skatāma Valerija Baidas gleznu izstāde “Ainavas”!

Grāmatu nama “Valters un Rapa” galerijā no 27. oktobra līdz 28. novembrim skatāma mākslinieka Valerija Baidas gleznas izstādē “Ainavas”. Ekspozīcijā apskatāmie darbi ir radīti pēdējos 5 gados.

Mākslinieks strādā eļļas, akvareļglezniecības un grafikas tehnikās. Autora rokrakstā vijas impresionisma noskaņas, gaismas un ēnu spēle, krāsu un toņu mūzika, ļaujot iedziļināties dabas niansēs un pasaules uzbūves harmonijā. Valerijs ir izcils portretists, jūtīgs, smalks lauku un dabas ainavu gleznotājs, brīvi spēj strādāt interjera un pilsētas architektūras žanros. Jūras un ūdens stihija īpaši tuva mākslinieka dvēselei.

Valērijs Baida ir dzimis 1958. gada 15. novembrī Krievijā, piemaskavā, Orehovo- Zujevo. No 1983. līdz 1989. gadam studējis Vissavienības Valsts Kinematogrāfijas institūta Mākslas fakultātē. Izstādēs piedalās kopš 1983. gada. Nozīmīgākās personālizstādes bijušas Rīgā, Madonā, Krāslavā, Jēkabpilī, Cēsīs, Valmierā, Jūrmalā un Lodzā, Polijā. Mākslinieks aktīvi piedalās arī grupu izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs.
Kopš 1990. gada Krievijas Mākslinieku savienības biedrs, kopš 2007. gada – Latvijas Mākslinieku savienības biedrs.

Izstāde apskatāma līdz 28. novembrim Rīgā, Aspazijas bulvārī 24 darbdienās no plkst.: 10.00 – 20.00

Sestdienās no plkst.: 11.00  - 19.00, Svētdienās: slēgts