Ideālas smadzenes. Kā vadīt zemapziņu

Iegadāties internetā

8,81

Ideālas smadzenes. Kā vadīt zemapziņu
Par preci
Plaukta cena 9,79 €
Kategorija: Psiholoģija. Pedagoģija
Autors Šeremetjevs K.
Izdevējs Vieda
Izdošanas gads 2015
ISBN 9789984782881

Vai gribat kļūt gudrāks? Talantīgāks? Veiksmīgāks? To panākt nav grūti. Viss šim nolūkam vajadzīgais jums jau ir, proti, – lieliskas, ideālas smadzenes. Jūs droši vien daudzreiz esat dzirdējuši, ka aktīvi strādā tikai daži procenti cilvēka smadzeņu. Grāmatas autors apstiprina šo atziņu un teic, ka tad, kad mēs iedarbināsim zemapziņu, mūsu smadzenes funkcionēs simtprocentīgi.

Konstantins Šeremetjevs ir zinātnieks, kas jau divdesmit gadus pēta to, kā funkcionē smadzenes: “Manā darbā iegūtie rezultāti izskaidro cilvēku izturēšanos un stāvokli dažādās dzīves situācijās. Taču pats galvenais – un pilnīgi negaidīti! – pētījumu gaitā atklājās paņēmieni darbam ar zemapziņu.”

Grāmatā autors stāsta par šiem paņēmieniem. Jūs pārliecināsities, ka zemapziņa spēj vai nu jums palīdzēt gūt panākumus jebkurā pasākumā, vai arī padarīt veltīgus visus jūsu apzinātos pūliņus kāda mērķa sasniegšanai. Jūs uzzināsit, kā noskaņot savu zemapziņu uz vēlamā saņemšanu, kā pretoties ārējām iedarbībām, iemācīsities saglabāt sirdsmieru un līdzsvaru un apgūsit prasmi vadīt citu cilvēku zemapziņu


Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā