Senā Grieķija

Iegadāties internetā

11,51

Senā Grieķija
Par preci
Plaukta cena 12,79 €
Kategorija: Vēsture
Autors Kovacs Č.
Izdevējs Alis
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789934504433

Šajā Čārlza Kovaca grāmatā lasiet leģendas par mītiskiem varoņiem un vēstures personībām, kas dzīvojušas Rietumu cilvilizācijas pirmsākumā. Dzīvais stāstījums, kas sākas ar bezbailīgajiem Hērakla, Tēseja un Odiseja varoņdarbu aprakstiem un turpinās līdz Atēnu Zelta laikmeta un Aleksandra Lielā iekarojumu tēlojumiem, atspoguļo ceļojumu no antīkās pasaules noslēpumiem līdz modernās medicīnas, zinātnes un filozofijas dzimšanai.

Šī grāmata ir palīgs vēstures skolotājam un sniedz jaunajam cilvēkam ieskatu Senās Grieķijas kultūrā. Vienkāršā valodā izstāstītās sengrieķu teikas un nostāsti radīs skaidru un saprotamu priekšstatu par senās pasaules tradīcijām un sadzīvi, civilizācijas kultūru, ar kuras ētiskajiem un morāles principiem dzīvojam arī šodien.

Valdorfskolās visā pasaulē mācību par senajām Rietumu kultūrām skolēni apgūst 5. vai 6. klasē jeb no 10 līdz 12 gadu vecumam.

Čārlzs Kovacs dzimis Austrijā. Pēc 2. Pasaules kara pārcēlies uz Lielbritāniju un kopš 1956. gada strādājis par klases skolotāju Edinburgas Rūdolfa Šteinera skolā. Apmēram 20 darba gadu laikā apkopotos pierakstus, kas tapuši, gatavojoties stundām, viņš publicējis vairākās grāmatās, kas joprojām kalpo par iedvesmas un mācību vielas izpratnes avotu visas pasaules valdorfskolu audzēkņiem un pedagogiem.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā