Ceļvedis ķeltu gudrībā

Iegadāties internetā

5,49

3,84

Ceļvedis ķeltu gudrībā
Par preci
Kategorija: Mākslas un kultūras vēsture
Autors Makkolmans K.
Izdevējs Diena
Izdošanas gads 2010
ISBN 9789984847498

Saprotams ievads daudzveidīgajā ķeltu garīgumā.Pārskats par to, kas ir druīdi, bardi, gaišreģi un citi gudrības glabātāji. Praktiski padomi, kā izmantot ķeltu gudrību ikdienā

Sākot ar skanīgo mūziku un dejām, episko literatūru un dzeju, un beidzot ar smalki izstrādātiem mākslas darbiem un rotaslietām, ķelti ir dāvājuši pasaulei ievērojamu daļu skaistuma un iedvesmas. Tomēr ķeltu kultūra nav tikai māksla. No miglainajām Īrijas, Velsas, Kornvolas, Bretaņas un Menas salām ir nākusi dziļa un neparasta gudrības, misticisma un garīguma tradīcija. Tā ir seno šamaņu tradīcija, kuri ar transa un rituāla palīdzību sazinājās ar gara pasauli... Tā ir druīdu tradīcija, priesteru padomdevēju tradīcija, kuri vadīja ķeltu pretošanos Romas impērijai... Un tā ir arī bijusi tradīcija, kas varonīgi meklēja Svēto Grālu, nemirstības kausu, kas simbolizē gan kristīgā, gan pagānisma laikmeta augstākos garīgos ideālus.

 

Ja meklējat dzīves jēgu, iespējams, tieši ķeltu tradīcijas sekotāju prakse jums var palīdzēt to atrast. Vienam tas var būt grūts uzdevums — cenšoties izprast ķeltisma daudzveidīgos aspektus, jūs varat apmaldīties senās Albionas miglā. Tomēr tas nenozīmē, ka grālu nav iespējams “atrast”!


Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā