Modernā apgāde. Labāk, lētāk un laikā

Iegadāties internetā

3,41

Modernā apgāde. Labāk, lētāk un laikā
Par preci
Plaukta cena 3,79 €
Kategorija: Oriģinālliteratūra
Autors Ķeniņš G.
Izdevējs Valters un Rapa
ISBN 9789984595498

Balstoties gan uz ārzemju, gan arī uz dažu Latvijas uzņēmumu pieredzi, profesors G. Ķeniņš-Kings analizē un teorētiski pamato to, kā uzlabot uzņēmuma darbību apgādes jomā. Grāmatā apskatīti svarīgi apgādes un uzņēmumu darbības jautājumi, piemēram, attiecības starp pārdevēju un pircēju, to uzlabošanas iespējas, ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības varianti, un parādīts, kā labāk organizēt preču sadali un piegādi.
Darbā sniegtās zināšanas palīdz labāk izprast dažādus sadarbības procesus arī citās valstīs Eiropā un Amerikā un līdz ar to kļūt par līdzvērtīgiem partneriem darījumos, kas saistīti ar pirkšanu un pārdošanu.
Gundars Ķeniņš-Kings, vairāku grāmatu un zinātnisku rakstu autors, latviešiem ir mazāk pazīstams kā modernās apgādes eksperts. Ar izcilību beidzis ASV Armijas apgādes skolu, viņš kļūst par aviotransporta firmas Boeing ilgtermiņa apgādes politikas iniciatoru. Vēlāk profesors G. Ķeniņš-Kings izveido maģistrantūras studiju programmu ASV Kara flotes augstskolā Monterejā un apmācības kursu Gaisa spēku sistēmu komandai Sietlā un kara flotes bāzēs Rietumkrastā un Havaju salās.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā