Es mācos lasīt (pārstrādāta)

Iegadāties internetā

4,04

Es mācos lasīt (pārstrādāta)
Par preci
Plaukta cena 4,49 €
Kategorija: Pirmskolas mācību literatūra
Autors Strelēvica I.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2019
ISBN 9789984044156

Ēras Zalcmanes zīmējumi.
Šī grāmatiņa domāta bērniem, kas grib mācīties lasīt.
Vispirms apskaties un izkrāso lielos burtus lappuses augšdaļā. Pēc tam sāc lasīt lodziņos ievietotās zilbītes. Piemēram, zilbi LA. Dari tā: izrunā skaņu l, pēc tam skaņu a. Tagad vēlreiz saki l, bet pavelc šo skaņu garāk un neapstājoties tīlīt sāc izrunāt skaņu a. Iznāks apmēram šādi: lll-aaa. Tagad pasaki to pašu zilbi, tikai īsi un ātri - la. Kad zilbīte izlasīta, izkrāso šo lodziņu un lasi nākamo zilbi.
Nu vari lasīt vārdus. Lai atvieglotu lasīšanu, šajā grāmatā ir atdalītas arī tādas zilbes, kurās ir tikai viens burts. Ja no lasīšanas jūties noguris, sameklē attēlos tās lietas vai dzīvnieciņus, kuru nosaukumi sākas ar mācāmo burtu, un izkrāso tos. Pēc tam vari turpināt vārdu lasīšanu.
Kad visi atsevišķie vārdi izlasīti, ķeries pie teikumu lasīšanas. Lappuses apakšējā daļā ir zīmējums. Salīdzini, vai teikumi atbilst zīmējumam. Pašas beigās izkrāso šo lielo zīmējumu.
Tagad visa lappuse ir izlasīta un koši izkrāsota. Vari šķirt nākamo lapu un mācīties jauno burtu. Tukšo lappusi izmanto pēc sava prāta - zīmē, krāso, mēģini uzrakstīt burtus vai veselus vārdus.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā