Skaties plašāk. Jauna inovāciju stratēģija

Iegadāties internetā

8,83

Skaties plašāk. Jauna inovāciju stratēģija
Par preci
Plaukta cena 10,39 €
Kategorija: Ekonomika, uzņēmējdarbība
Autors Anders R.
Izdevējs Jumava
Izdošanas gads 2013
ISBN 9789934115059


Kā tas iespējams, ka lieliski uzņēmumi izdara visu pareizi - atklāj īstās pircēju vajadzības, izstrādā lieliskas inovācijas, apsteidz konkurentus un tomēr cieš neveiksmi? Patiesība ir tāda, ka daudzi cieš neveiksmi tāpēc, ka tie pārāk koncentrējas paši uz savām inovācijām, neņemot vērā visas inovāciju sistēmas, no kurām to izaugsme ir atkarīga. Lai gūtu panākumus šajā modernajā savstarpējās atkarības pasaulē, pildīt savus solījumus vien ir par maz - ir jāpanāk, lai arī jūsu partneri - redzami un neredzami - pilda savus.

Grāmatā "Skaties plašāk" inovācju eksperts Rons Adners apkopojis vairāk nekā desmit gadus ilgus pētījumus un izmēģinājumus, lai vestu jūs tālā ceļā no Kenijas līdz Kalifornijai, no transporta nozares līdz telekomunikācijām un atklātu panākumu neredzamo uzbūvi.

Izdevuma fokusā ir inovācijas visplašākajā kontekstā. Ar Michelin riepu, Apple iPod un iPhone, Nokia viedtālruņu, digitālā kino, e-grāmatas, inhalējamā insulīna un citu globāliem piemēriem autors skaidro, kādēļ ģeniālas idejas mēdz ciest sakāvi un kā galu galā tikt līdz sekmīgai inovāciju realizēšanai. „Skaties plašāk” veltīta ikvienai organizācijai, kam rūp savas jomas attīstība un visa jaunā ieviešana.

Latvijā izdotā grāmata „Skaties plašāk” ietver ekskluzīvu Rona Adnera papildu nodaļu, kas nav iekļauta oriģinālajā izdevumā angļu valodā. Reaģējot uz grāmatā iepriekš aprakstītā piemēra – elektroautomašīnu uzņēmuma Better Place – bankrotu š. g. maijā, autors veltījis papildu nodaļu izdevumam latviešu valodā.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā