Modes dizaina rokasgrāmata

Iegadāties internetā

6,95

Modes dizaina rokasgrāmata
Par preci
Plaukta cena 8,69 €
Kategorija: Rokdarbi
Autors Ārmstronga Dž.,Ārmstrongs V.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2014
ISBN 9789934041532

Kerolaina Teithema (Caroline Tatham) bijusi modes mākslas pasniedzēja Centrālajā Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžā Londonā. Viņa arī strādājusi par dizaineri, produktu attīstītāju un zīmolu menedžeri starptautiskās kompānijās.

Džemija Ārmstronga (Jemi Armstrong, M.S.), pasniedz modes figūru skicēšanu un ilustrēšanu Santamonikas koledžā un Modes dizaina un mārketinga institūtā. Viņa izstrādā ilustrācijas mazumtirdzniecībai un ražošanai, kā arī ir uzrakstījusi un ilustrējusi vairākas grāmatas par modes zīmējumiem.

Džūljens Šīmens (Julian Seaman) ir autors četrām grāmatām par modi. Šīmens ir starptautiski pazīstams apdruku dizainers, gleznotājs un vieslektors Centrālajā Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžā Londonā.

Vinss Ārmstrongs (Wynn Armstrong, M.Ed.) vada digitālo tehnoloģiju kursus modes un datordizainā Amerikas Interkontinentālajā Universitātē, Modes dizaina un mārketinga institūtā, Vudberijas Universitātē un Modes mākslas akadēmijā, kā arī ir piedalījies vairāku grāmatu tapšanā un projektos, kas saistīti ar viņa specialitāti.

Saistītās preces