Ceļvedis filozofijā

Iegadāties internetā

14,30

Ceļvedis filozofijā
Par preci
Plaukta cena 15,89 €
Kategorija: Filozofija
Autors Stīvensons Dž.
Izdevējs Dienas Grāmata
Izdošanas gads 2008

Ceļvedis filozofijā – vienkārši un saprotami par dzīves jēgu!

Mēs neviens nespējam būt profesionāli zinoši visās jomās, tomēr mums ir nepieciešama vismaz saprotama informācija par lietām un procesiem, kuri tieši vai pastarpināti attiecas uz mums.

The Complete Idiot’s Guide ir pasaulē pazīstamākā un atzītākā no raitā populārzinātniskā valodā sarakstītām “ceļvežu” – uzziņas grāmatu – sērijām. Šie “ceļveži” vienmēr aizņemtajam mūsdienu cilvēkam piedāvā viegli uztveramu, asprātīgi, bet tajā pašā laikā korekti pasniegtu informāciju par visām iespējamām tēmām.

Ceļvedis cilvēces filozofijā sniedz viegli uztveramu pārskatu par filozofijas vēsturi un tās ideju attīstību. Tā ir ne tikai lielisks ievads nezinātājiem, bet arī labs atgādinājums tiem, kas filozofiju kādreiz ir mācījušies. Ceļvedis filozofijā aplūko svarīgākās filozofijas skolas, sākot no antīkā laikmeta līdz par svarīgākajiem mūsdienu filozofijas virzieniem. Tas izseko veidam, kā grieķu idejas ir ietekmējušas Rietumu pasaules likteni, aplūko Tuvo Austrumu monoteismu – jūdaismu, kristietību un islāmu –, kā arī pievēršas Tālo Austrumu pasaules uzskatam, sniedzot daoisma, konfuciānisma, hinduisma un budisma pārskatu.

Filozofijas doktors Džejs Stīvensons pasniedz radošo rakstīšanu, angļu literatūru un kultūras studijas Ratdžersa universitātē. Šajā viņa sarakstītās grāmatas Ceļvedis filozofijā trešajā papildinātajā izdevumā iekļauta arī jauna nodaļa, kas skaidro mākslīgā intelekta problēmu izziņas teorijā.

Pilnīgs pārskats par filozofiskās domas vēsturi un attīstību 

Filozofijas skolu galveno strīdu un diskusiju izklāsts 

Skaidrojošs filozofijas skolu un kustību apskats

No angļu valodas tulkojusi Sandra Rutmane

Zinātniskais konsultants Vilnis Zariņš


Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā