Mazais dakterītis

Iegadāties internetā

12,74

Mazais dakterītis
Par preci
Plaukta cena 14,99 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors Grēnemeiers D.
Izdevējs Biznesa augstskola Turība
Izdošanas gads 2014
ISBN 9789984828923

Daktera Dītriha Grēnemeiera vīzija par nākotnes medicīnu ir radījusi īstu sensāciju grāmatu lasītāju vidū. Vācijā grāmata īsi pēc iznākšanas kļuva par īstu bestselleru. “Mazais dakterītis” ir mūsdienīgs fantastikas un populārzinātniskas rokasgrāmatas sajaukums. Ļoti zinātkārs, bet pavisam parasts 12 gadus vecs zēns Nanolino kopā ar lasītāju dodas prātam neaptveramā ceļojumā pa cilvēka ķermeni, izpētot to no iekšpuses – no galvas līdz papēžiem. Vienkārši un saprotami jauno lasītāju paaudzei autors izskaidro, kā rūpēties par savu veselību un ķermeni, prast pareizi izmantot medicīnas sasniegumus un nekādā gadījumā neaizmirst vecmāmiņu gudrības par zāļu tēju brīnišķīgajām spējām. Fantastiski krāšņos attēlos ikviens var apbrīnot cilvēka ķermeņa skaistumu. Autora vēstījums – cilvēka interesēs ir jāapvieno augstās tehnoloģijas un dabas dziednieciskais spēks ar mūsdienu medicīnu.

Grāmata kļuva tik neticami populāra jauno lasītāju vidū Vācijā, ka daudzus gadus ar lieliem panākumiem tiek rīkotas bērnu-jauniešu vasaras tematiskās nometnes. Pēc D. Grēnemeiera grāmatas motīviem Vācijā ir uzvests mūzikls ar tādu pašu nosaukumu. Vienlaicīgi ar grāmatas iznākšanu latviešu valodā Vācijā uz ekrāniem iznāk 3D pilnmetrāžas multfilma par Nanolino neticamajiem piedzīvojumiem.

Tagad arī lasītāji Latvijā var doties šajā ceļojumā, uzzinot interesantā un aizraujošā veidā par pašu svarīgāko – mūsu veselību!

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā