Kaligrāfija 24 stundās

Iegadāties internetā

16,82

Kaligrāfija 24 stundās
Par preci
Plaukta cena 18,69 €
Kategorija: Dizains. Interjers
Autors Kespersakss V.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2015
ISBN 9789934048678

Šī grāmata ir rūpīgi sastādīts mācību kurss visiem, kuri vēlas apgūt izsmalcināto kaligrāfijas mākslu. To izmantojot, ikviens burtu pa burtam un vilcienu pa vilcienam spēs iemācīties dažādu alfabētu pamatprincipus, kas izklāstīti koncentrētās, rakstības tehniku pilnveidojošās nodarbībās.
Grāmatā iekļauti dažādu veidu raksti, kas piemēroti gan platām, gan smalkām spalvām, sākot ar vienkāršajiem romiešu kapitālburtiem un pamatminuskuļiem, un beidzot ar grezniem dekoratīviem šriftiem.
Pamācībās pakāpeniski izskaidroti alfabēti, savukārt iesildīšanās vingrinājumi iecerēti, lai ikvienam palīdzētu attīstīt rakstības tempu un stiprinātu ticību sev.
Izdevums noderēs, lai iemācītos iluminēt burtus, izkārtot tekstu lapā, ievērot atstarpes, strādāt ar krāsām un papildināt vienkāršus alfabētus ar elegantiem vijumiem.
Grāmatā iekļauti arī vairāki praktiski kaligrāfijas projekti, kurus izstrādājuši mūsdienu labākie kaligrāfi.

Lai veicas iemēģināt roku, veidojot grāmatzīmi, izgatavojot ar roku rakstītu grāmatu, izstrādājot greznu dzimtas koku vai kāzu ielūgumu un vēl daudz ko citu.

VEIKO KEŠPERSAKS ir viens no vadošajiem kaligrāfijas speciālistiem un burtu dizaineriem Skandināvijā. Pēdējā laikā viņš dzīvo Londonā un ir guvis starptautisku atzinību kā viens no prasmīgākajiem burtu māksliniekiem un modernās kaligrāfijas pasniedzējiem.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā