Bel canto

Iegadāties internetā

3,91

Bel canto
Par preci
Plaukta cena 4,89 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Pačeta A.
Izdevējs AGB
Izdošanas gads 2004
ISBN 9789984663807

Kaut kur Dienvidamerikā, valsts viceprezidenta savrupnamā, notiek greznas svinības par godu Hosokavas kunga, ietekmīga japāņu uzņēmēja, gadskārtai. Pasaules slavenākās operdziedātājas Roksanas Kosas balss valdzina viesus, kas ieradušies no visām pasaules malām. Tās ir patiesi lieliskas viesības – līdz brīdim, kad bruņotu teroristu banda ielaužas namā un sagūsta visus viesību dalībniekus. Tomēr vēstījums, kas sākas ar paniku un nāves draudiem, pamazām pārtop par gluži citu stāstu, kad starp teroristiem un ķīlniekiem sāk veidoties negaidītas saiknes, situācija vieno cilvēkus no visdažādākajām valstīm un kontinentiem.

Aizraujošs un emocionāls, romāna «Bel canto» vēstījums pēta, kā veidojas attiecības starp cilvēkiem, kuru vienīgā kopīgā valoda ir mūzika. Draudzība, kaisle un patiesas mīlestības solījums liek viņiem aizmirst reālos draudus, kas neatvairāmi tuvojas viņu noslēgtajai pasaulei.

2001. gadā romāns «Bel canto» nominēts Amerikas literatūras kritiķu balvai, bet 2002. gadā Anna Pačeta par šo romānu saņēmusi PEN/Folknera godalgu Amerikā un Orange prēmiju Lielbritānijā.


Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā