Zāles pret nemirstību

Iegadāties internetā

5,52

Zāles pret nemirstību
Par preci
Plaukta cena 6,49 €
Kategorija: Dzeja
Autors Briedis R.
Izdevējs Neputns
Izdošanas gads 2016
ISBN 9789934512766

“Zāles pret nemirstību” ir Ronalda Brieža trešais dzejoļu krājums.

Nesasmīdināmajai princesei un pērtiķim agri vai vēlu bija jāsastopas. Esmu Jaunava pēc Rietumu un Pērtiķis pēc Austrumu kalendāra. Pašas cilvēciskākās zodiaka zīmes – ar visiem no tā izrietošajiem trūkumiem. Jo cilvēks, kā zināms, ir „dzīvnieks, kas smejas”.

Ronalds Briedis

Krājuma redaktors Māris Salējs norāda: “”Zāles pret nemirstību” ir smalks un gudrs stāsts dzejā par Austrumiem mūsu, rietumnieku, uztverē. Izsmalcināti eksotiskais, sensenais, modernizētais, kliedzoši indīgos popkultūras ziedos saplaukušais – brīžiem savijas apdullinošā priekšstatu jūklī, brīžiem atsedz kādu ainu, kas prātam liek uz brīdi apklust un pamirt atklāsmē.”

Ronalds Briedis (1980) ir dzejnieks, dramaturgs, kritiķis. Par pirmo dzejoļu krājumu “Asaru gāze” (2004) saņēmis Dzejas dienu balvu un Latvijas Literatūras gada balvu, savukārt par otro krājumu “Karaoke” (2008) – Ojāra Vācieša prēmiju. Literārie darbi iekļauti vairākās antoloģijās un kopkrājumos (tai skaitā angliski, ungāriski un maķedoniski). Atsevišķa dzejoļu izlase iznākusi Ungārijā (2005). Atdzejojis no krievu un angļu valodas. Kopš 2003. gada vada Latvijas Rakstnieku savienības kultūras programmu „Literārā Akadēmija”.


Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā