Kā uzvarēt jebkuru atkarību?

Iegadāties internetā

9,62

Kā uzvarēt jebkuru atkarību?
Par preci
Plaukta cena 10,69 €
Kategorija: Psiholoģija. Pedagoģija
Autors Trofimenko T.
Izdevējs Vieda
Izdošanas gads 2016
ISBN 9789934562006

Apgādā “Vieda” klajā nākusi jauna, interesanta grāmata, kura nav tikai par atkarībām – patiesībā tā var kļūt par lasītāja personīgo informatīvo treneri, dvēseles un ķermeņa dziedinātāju. Grāmatas teksts satur īpašā veidā ģenerētu netiešu informatīvu iedarbību, kas palīdz uzlabot veselības stāvokli, atbrīvoties no psiholoģiskas atkarības, dvēseles sāpēm, stresa, bailēm vai vismaz būtiski pārvarēt nelaimīgas mīlestības sekas. Dziedinošā informatīvā iedarbība, protams, palīdzēs cīņā ar alkohola, smēķēšanas, nikotīna un narkotiku atkarībām, ar atkarībām no ēdiena, datora, interneta, azartspēlēm…

“Kā uzvarēt jebkuru atkarību?” lasītājā iedarbina psihiskus rezerves spēkus, un rodas enerģija paveikt to, kas iepriekš šķita neiespējams.

Tatjana Trofimenko ir rakstniece, psiholoģe un pasniedzēja no Ukrainas. Par grāmatu “Kā uzvarēt jebkuru atkarību?” viņa pati saka: “Es ļoti daudz ieguldīju šajā darbā. To ir uzrakstījusi mana dvēsele. Visu savu pieredzi, visu gara spēku es izpaudu šajā grāmatā. Tā man ir ļoti īpaša un dārga.”


Saistītās preces