Dzintara aromāts

Iegadāties internetā

6,39

Dzintara aromāts
Par preci
Plaukta cena 7,99 €
Kategorija: Dokumentālā literatūra
Autors Zagorovska K.
Izdevējs Jumava
Izdošanas gads 2016
ISBN 9789934119866

Šī ir grāmata par AS “Dzintars” ― lielāko parfimērijas un biokosmētikas ražotāju ne tikai Baltijā, bet arī Ziemeļaustrumeiropā. Tas ir stāsts par vienu no 500 labākajiem Eiropas uzņēmumiem. Intelektuālā īpašuma apjoma ziņā “Dzintars” ir salīdzināms ar lielu zinātniski pētniecisku institūtu ― uzņēmumam pieder 159 patenti un 159 preču zīmes.

“Dzintaram” ir ievērojama vēsture ― nesen uzņēmums bija atzīmējis savu 167. dzimšanas dienu, jo tā sākumi meklējami jau 1849. gadā. Mūsdienu parfimērija un kosmētika uzņēma sevī seno grieķu un ēģiptiešu gudrības, arābu un franču atklājumus viduslaikos. “Dzintars” balstās uz pirmās Latvijas Brīvvalsts uzņēmumu pieredzi un tradīcijām. Mēs atceramies vārdus un darbus.

Es vadu “Dzintaru” vairāk nekā 40 gadus ― tas jau ir vesels laikmets. Pagājušā gadsimta 80. gadi bija mūsu ziedu laiks. Uzņēmuma konveijeri gādāja desmitiem miljonus smaržu pudelītes un krēma tūbiņas. Mūsu produkcija bija ārpus konkurences 1/6 no pasaules teritorijas ― no Kaļiņingradas līdz Kamčatkai. “Dzintars” bija laikmeta simbols ― mīlēts simbols!

90. gados mums gāja ļoti grūti. Taču mēs zinām ― pastāvēs, kas pārvērtīsies. Mēs to paveicām. “Dzintars” ― vienīgais lielais uzņēmums Latvijā, kas spēja atrast savu vietu jaunajā pasaulē. Precīzāk ― iekarot to, pastāvot sīvai konkurencei.

Šodien mūsu modernais un inovatīvais uzņēmums veido savu produktu receptes, smeļoties no bezgalīgā skaistuma un veselības avota ― dabas. Dabiskiem produktiem pieder nākotne, un mēs šo nākotni radām jau šodien.

Kā “Dzintaram” izdevās paveikt to, ko daudzi dēvē par brīnumu? Atbilde ir viena ― pateicoties brīnišķīgajai profesionāļu komandai, kurā visi aizrautīgi veic savu darbu un prot domāt patsāvīgi. Grāmatā ““Dzintara” aromāts” viņi stāsta par to, kā tas notiek.


Saistītās preces