Vienkārši Kristietība

Iegadāties internetā

7,39

Vienkārši Kristietība
Par preci
Plaukta cena 8,69 €
Kategorija: Reliģija
Autors Lūiss K.S.
Izdevējs Klints
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789984674315

Šī grāmata nav sarežģīta, bet pavisam vienkārša grāmata par kristietību – “Vienkārši kristietība” ['"Mere Christianity"]. Tieši šī, un nekāda cita iemesla dēļ, grāmata ir viens no slavenākajiem kristietības aizstāvja un skaidrotāja Klaiva Steipla Lūisa [Clive Staples Lewis] lolojumiem, kur rast atbildes uz būtiskiem jautājumiem strīdos ar prātu un pasauli.
Autors bērnībā pēc mātes nāves zaudēto ticību atguva brieduma gados, un kļuva par dedzīgu kristietības aizstāvi. Tādēļ neticīgo argumenti pret kristietību viņam bija pazīstami no paša pieredzes.

Sastopoties ar kādu priekšstatu vai pasaules skatījumu, Lūiss māca vaicāt nevis vai tas ir progresīvi, atbilst laikmeta garam un ir saskaņā ar jaunākajiem uzskatiem, bet – vai ir patiess, taisnīgs un pareizs, tādēļ šī grāmata brīnišķīgi palīdz pakārtot prāta un pasaules diktētos iebildumus kristīgai ticībai.

Lūk, tev ir iespēja pašam pieredzēt, ka šeit tiek sniegtas atbildes uz jautājumiem, kas mums būs nozīmīgas pat tad, “kad visa šī apdullinošā migla, ko mēs saucam par “dabu” vai “īsto pasauli”, izplēnēs, un Klātbūtne, kuras priekšā mēs vienmēr esam bijuši, kļūs taustāma, tieša un neatvairāma”.

Saistītās preces