Zeķu zagļa medības rotaļlietu skapī. 3.grāmata

Iegadāties internetā

8,07

Zeķu zagļa medības rotaļlietu skapī. 3.grāmata
Par preci
Plaukta cena 9,49 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors
Izdevējs BlindArt
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789934865220

Līdz šim nebijusi bērnu pasaku grāmata četrās daļās, kuras stāstu radījuši četri talantīgi neredzīgo biedrības dalībnieki. Desmit nedēļu garumā, radošo darbnīcu ietvaros, autori radīja tēlus un notikumus, kas veido unikālu stāstu.
Ir radīta mūsdienīga bērnu literatūra, kas ir interesanta, izglītojoša un iedrošina lasītāju iepazīt pasauli. Grāmatas ilustrācijas īpašā taktīlās mākslas tehnikā radījuši Strazdmuižas Internātvidusskolas neredzīgie un vājredzīgie skolēni. Bērni izmantoja iepriekš sagatavotus grāmatas tēlu trafaretus, kurus lika uz papīra un, vadoties pēc taustes, izdūra tiem apkārt koordinācijas punktus. Punkti iezīmē trafareta siluetu, kuru, taustot ar pirkstiem, bērni var izkrāsot. Taktīlās mākslas tehnikā radītās ilustrācijas piešķir stāstam papildus raksturu un dzīvību.
Pasakas galvenais tēls ir drosmīgais klaviatūras taustiņš Enterītis un mazā dzeltenā zeķīte, kas pazaudējusi savu dvīņu māsu – otru dzelteno zeķīti. Taustiņš ar zeķīti domā, ka māsiņas pazušanā vainojams noslēpumainais zeķu zaglis Zips, tāpēc dodas viņu meklēt dažādās vietās mājā, lai beigās atklātu, ka tāda zeķu zagļa nemaz nav un viss izskaidrojams ar lietu kārtību. Katrai grāmatai ir savs izglītojošs uzsvars un stāsta morāle pakāpeniski atklājas četru grāmatu garumā.
Trešajā grāmatā darbība risinās rotaļu skapī, kur varoņi kopā ar lasītāju mācās par skaitļiem.

Saistītās preces