Klasiskā galda spēle - Zoss

Iegadāties internetā

13,42

Klasiskā galda spēle - Zoss
Klasiskā galda spēle - Zoss
Klasiskā galda spēle - Zoss
Klasiskā galda spēle - Zoss
Par preci
Plaukta cena 15,79 €
Kategorija: Spēles, puzles
Tips
Ražotājs Djeko
Svītrkods 3070900052123

Spēli uzsāk jaunākais spēlētājs. Tālāk spēlē pulksteņrādītāja virzienā. Savā gājienā katrs spēlētājs izmet abus metamos kauliņus, un pārvieto savu kauliņu par tik lauciņiem uz priekšu, cik norāda abu metamo kauliņu summa. Kad kauliņš nonāk jau uz aizņemta lauciņa, tad pēdējam, kurš nonāk uz tā lauciņa jāpārvietojas par 1 lauciņu atpakaļ. Ja tiek uzmests uz metamajiem kauliņiem skaitlis ”9” (4 un 5 uz abiem kauliņiem), spēlētājs automātiski pārvietojas uz 53. lauciņu.

“Tauriņa” lauciņi: 9, 18, 27, 36, 45, 54, atļauj spēlētājam pārvietoties uz priekšu otro reizi, vadoties pēc iepriekš uzmesto metamo kauliņu summas.
Īpašie lauciņi: lauciņš numurs “6” - spēlētājs pārvietojas uz lauciņu numurs “12”. Lauciņš numurs “19”: spēlētājs izlaiž savu nākamo gājienu. Lauciņš numurs “31”: “Zirnekļa tīkls”: spēlētājam jāgaida, kamēr nākamais spēlētājs pārvietosies uz šī lauciņa ar savu kauliņu. Spēlētājs, kurš pirmais bija uzkāpis uz „Zirnekļa tīkla” lauciņa, tad pārvietojas uz otra spēlētāja iepriekšējo lauciņu, pirms viņš nonāca uz lauciņa ar numuru „31”. Lauciņš ar numuru „42”: spēlētājs pārvietojas atpakaļ uz lauciņa „30”. Lauciņš ar numuru „52”: „Aizvērtais rieksts”: spēlētājam jāgaida, kamēr nākamais spēlētājs pārvietosies uz šī lauciņa ar savu kauliņu. Spēlētājs, kurš pirmais bija uzkāpis uz „Aizvērtā rieksta'' lauciņa, tad pārvietojas uz otra spēlētāja iepriekšējo lauciņu, pirms viņš nonāca uz lauciņa „52”. Lauciņš „58”: „Krītošie akmeņi”, spēlētājs pārvietojas atpakaļ uz lauciņu „1”.
Spēlēs beigas: spēlētājs, kurš pirmais nonāk uz lauciņa ar numuru „63”, ir uzvarējis! (!!! Bet spēlētājam jāuzmet pareizie cipari: ja uzmestā summa ir lielāka par soļu skaitu līdz uzvarai, tad viņam šie atlikušie soļi ir jāiet atpakaļ.)

Brīdinājums! Nav piemērots bērniem līdz 3 gadu vecumam, satur sīkas detaļas, pastāv aizrīšanās risks. Piemērots bērniem no 5 gadu vecuma.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī prece ir plauktā