Zvaigžņu dimantiņi

Iegadāties internetā

9,49

Zvaigžņu dimantiņi
Par preci
Plaukta cena 9,49 €
Kategorija: Maģija. Astroloģija
Autors Račs A.
Izdevējs Alis
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789934504266

"Kādā Liepājas centra mājas ceturtajā stāvā dzīvoja puisēns. Viņš jau piecu gadu vecumā lasīja grāmatas, un visaizraujošākās viņam likās grāmatas par kosmosu, nākotni un zvaigznēm. Puisēns visus jautājumus uzdeva mammai. Un jautājumu bija daudz! Šodien puisēns ir jau pavisam liels, bet alkas pēc vēl neizzinātā un vēlēšanās, lai par to pastāsta tētis, ir tieši tik pat spēcīgas..." (Autors)

Grāmata pieaugušajiem par bērniem un bērniem par pieaugušajiem. Sameklējot grāmatas beigās dotajā tabulā savu un savu tuvinieku dzimšanas datus, varam doties iztēles ceļojumā pa valstībām, kurās kaut kas notiek vai nenotiek, vai var notikt. Valstības jeb zemes ir analogi 12 zvaigznājiem, kuros brīdī, kad dzimstam, atrodas 7 planētas jeb grāmatas personāži.

Tātad grāmata ir par to, kā septiņas Lomas iepazīst divpadsmit zemes. Patiesībā jau stāsts ir par katru no mums. Mūsu katra piedzimšanas brīdī Saule, Mēness un piecas redzamās planētas – Merkurs, Venera, Marss, Jupiters un Saturns – ir izkārtojušās dažādās zodiaka zīmēs. Katram šis ceļojums ir citāds, jo planētas var izkārtoties pilnīgi atšķirīgi.

Lai noteiktu, kurā zodiaka zīmē (zemē) ir planēta (tēls), grāmatas beigās atrodiet tabulā savu dzimšanas datumu. Iepazīstieties arī ar savu tuvāko cilvēku ceļojumiem – tas ir aizraujoši!

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā