Vēja čuksti stikla lauskās

Iegadāties internetā

14,19

Vēja čuksti stikla lauskās
Par preci
Plaukta cena 16,69 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Vaita K.
Izdevējs Kontinents
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789984358840

Kādas ģimenes rūpīgi glabāti noslēpumi pilnībā maina dzīvi sievietei, kura tos uzzina citu pēc cita – satriecošus un baisus...

Pēc Meritas Heivordas vīra Kela nāves ir pagājuši divi gadi, un piepeši viņa saņem negaidītu vēsti par to, ka ir mantojusi Kela ģimenes māju Bofortā Dienvidkarolīnas štatā, kur dienas nošķirtībā bija vadījusi Kela vecmāmiņa.

Merita dodas uz uz Bofortu, kur viņu sagaida nams, par kuru viņai iepriekš nekas nebija zināms un satraucoši vīra agrākās dzīves noslēpumi. Jau drīz vēl svešajā mājā Merita ir spiesta atklāt Heivordu ģimenes sarežģītos pagātnes vijumus un ieskatīties acīs pati savām bailēm...

Dafnes di Morjē balss mūsdienu literatūrā,– tādi ir Kārenas Vaitas romāni. Lieliska dāvana izsmalcinātas prozas cienītājiem, kuras lasīšana garantē ilgstošu pēcgaršu. Visas autores sarakstītās grāmatas ir bijušas The New York Times bestselleru sarakstā.

Latvijā izdotie Kārenas Vaitas romāni Kad pudeļkokā dzied vējš un Ūdens atmiņa izpelnījušies lasītāju nedalītu mīlestību.

Daudzpusīgs un emocionāli bagāts darbs… šis romāns paliks lasītāju atmiņās vēl ilgi pēc tam, kad būs aizvērta pēdējā lappuse. Aizraujošs un skaisti izstāstīts!

Kārena Roza, The New York Time bestselleru autore

Saistītās preces