Meitene, kas meklēja savu ēnu

Iegadāties internetā

14,19

Meitene, kas meklēja savu ēnu
Par preci
Plaukta cena 16,69 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Lāgerkrancs D.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789934072925

Dāvids Lāgerkrancs (David Lagercrantz, 1962) ir Zviedrijā populārs žurnālists un rakstnieks, bet visas pasaules uzmanību viņam piesaistīja tieši romāns “Meitene zirnekļa tīklā” – slavenās Stīga Lārsona Millennium sērijas turpinājums, kas īsā laikā kļuva par bestselleru un šobrīd pārdots vairāk nekā 6 miljonos eksemplāru.
“Meitene, kas meklēja savu ēnu” ir piektais darbs par Līsbetu Salanderi un Mīkaelu Blumkvistu.
Meitene ar pūķa tetovējumu ir neapturama!
Līsbeta Salandere izcieš divu mēnešu cietumsodu un cenšas neiesaistīties iekšējos konfliktos starp ieslodzītajām. Tomēr, kad Līsbeta iestājas par kādu cietumnieci, konflikts ar Benito, neoficiālo cietuma līderi, kļūst neizbēgams.
Līsbetu cietumā apciemo Palmgrēns. Vecais vīrs ir satraukts par dokumentiem, kuri nejauši nonākuši viņa rokās un kuri atklāj līdz šim nezināmus faktus par Līsbetas bērnību. Līsbeta lūdz palīdzību Mīkaelam Blumkvistam.
Un, pat atrodoties cietumā, kuru lielākoties vada Benito un viņas banda, nevis cietuma priekšnieks, Līsbeta uzsāk savu izmeklēšanu un vienlaikus cenšas izprast savas bērnības atmiņas par kādu sievieti ar lielu dzimumzīmi uz kakla, dzimumzīmi, kas izskatās, it kā to būtu iededzinājusi pūķa izpūstā liesma...
No zviedru valodas tulkojusi Ieva Pudure.

Saistītās preces