Mans bagātības pūķis / My Dragon of Riches

Iegadāties internetā

13,49

Mans bagātības pūķis / My Dragon of Riches
Par preci
Plaukta cena 14,99 €
Kategorija: Grāmatas "Latvija 100"
Autors Volfa Vestergaard E.
Izdevējs Madris
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789984318790

Grāmata aicina lasītāju doties ceļojumā pa iztēles zemi. Vēstot par bagātības pūķi, vilci un citām būtnēm, kas dzīvo latviešu mitoloģiskajās teikās, tā vienlaikus ļauj ieskatīties teiku stāstītāju un šodienas lasītāju iekšējā pasaulē. Tas ir rosinājums iepazīt teikas, kas vienlaikus arī veicina mūsu spēju veidot jaunus stāstus par bagātību, vērtībām un labklājību. Dziļi simboliskās ilustrācijas, kuru autore ir pazīstamā latviešu gleznotāja Ilze Avotiņa, stimulē iztēli, padarot ceļojumu vēl auglīgāku.

Teksti paralēli tiek piedāvāti latviešu un angļu valodā. Tādējādi angliski runājošiem lasītājiem tiek radīta unikāla iespēja iepazīt latviešu teikas, kas iepriekš nav bijušas tulkotas.

Evija Volfa Vestergārda ir ieguvusi filozofijas doktora grādu dzīļu psiholoģijā un pēta kultūras tekstus kā ceļu uz cilvēka psiholoģijas izzināšanu. Autore ir dzimusi Latvijā, dzīvojusi Austrumeiropā, Rietumeiropā, kā arī Āfrikā un Amerikā, un katra mītnes vieta ir devusi savu ieguldījumu viņas kultūras apziņā un skatījumā. Pašreiz Evija ar vīru Nilu dzīvo ASV, tomēr bieži apciemo Latviju, Skotiju un vīra dzimteni Dāniju, lai pavadītu laiku kopā ar bērniem, ģimeni un draugiem

‍Cieti vāki
‍Formāts 175x235mm
‍160 lpp.

Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā