Dzīvo vesels! Profesora Danilāna ceļa zīmes

Iegadāties internetā

9,59

Dzīvo vesels! Profesora Danilāna ceļa zīmes
Par preci
Plaukta cena 11,99 €
Kategorija: Medicīna. Farmokoloģija
Autors Danilāns A.
Izdevējs Jumava
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789934201684

Grāmatas autora Anatolija Danilāna vārds tiem, kas interesējas par veselīgu dzīvesveidu, komentārus vairs neprasa. Proti, Rīgas Stradiņa universitātes profesors, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas gastroenterologs, vairāku grāmatu un neskaitāmu publikāciju autors, labprāt sadarbojas ar masu informācijas līdzekļiem un sniedz konsultācijas, kā arī praktiskus padomus par veselīgu uzturu un dzīvesveidu.

Grāmata “Dzīvo vesels!” uzskatāma par “daktera Danilāna ''zelta graudu'' krātuvi jeb vērtīgu padomu izlasi”, kas zināmā mērā apkopo profesora pēdējo divdesmit gadu laikā sniegtās atziņas tādos populāros izdevumos kā “Ievas Veselība”, “Ievas Stāsti”, “Veselība”, “36,6°C”, “Doctus” u. c.

Iepazīstoties ar profesora viedokli jautājumos par pretsāpju zālēm, aknām tauciņos, cilvēku baktēriju valstī, zelta vidusceļu pie ledusskapja, par to, vai viegli būt kārnam, par un pret uztura bagātinātājiem un vēl daudzos citos aktuālos jautājumos, ikvienam būs iespēja šajā grāmatā sameklēt sev noderīgu zelta graudu, sola izdevēji.

“Tikšanās reizēs, kā jau tas autoram ierasts, uzklausīju vairākus lasītāju ierosinājumus. Viens no tiem man likās visai būtisks. Proti, neparasti ražīgais profesors, kuram rūp tautas veselība daudzu gadu garumā, līdzcilvēkiem ir devis daudz vērtīgu padomu. Diemžēl tie ir publicēti izklaidus ― pēc skaita daudzās grāmatās un preses izdevumos, kā arī pārraidīti televīzijā un radio. Līdz ar to ir pienācis laiks sistematizētam izdevumam, kur vienkopus būtu izlasāms pats svarīgākais un vērtīgākais no daktera bagātā zināšanu pūra... Tā varētu būt daktera Danilāna padomu izlase, kur ikviens interesents varētu uzskatāmi un ātri atrast konkrētu, viņam tobrīd nepieciešamo ieteikumu,” raksta Pēteris Strubergs, grāmatas “Anatolijs Danilāns, profesors ar atvērtu sirdi” autors.

Saistītās preces