Eduarda Smiļģa dzīves ceļš

Iegadāties internetā

4,39

Eduarda Smiļģa dzīves ceļš
Par preci
Plaukta cena 5,49 €
Kategorija: Autobiogrāfijas. Memuāri
Autors Rotkale R., Straupeniece A.
Izdevējs VESTA LK
Izdošanas gads 2017
ISBN 9789934511455

„Grāmatā „ES. Eduarda Smiļģa dzīves ceļš” mēs centāmies atklāt Smiļģa personības talanta vērienu, tā saistību ar laikmeta sabiedrisko un mākslas dzīvi. Tāpat mēs esam mēģinājušas kliedēt mītus un leģendas, kas gadu gaitā apvijušas dižo personību, konfrontējot tos ar faktiem,” stāsta grāmatas līdzautore Rita Rotkale.
„Eduarda Smiļģa spēks un mērķtiecība iedvesmo. Nav otra tāda režisora Latvijā, kurš 44 gadus vadītu paša dibinātu teātri. Mums bija svarīgi uzrakstīt viņa biogrāfiju, jo patiesi radoša cilvēka mūžs ir interesantāks par jebkuru vēlāk sacerētu slavas dziesmu vai nopēlumu,” atklāj grāmatas līdzautore Agra Straupeniece.

Bagātīgi ilustrētās grāmatas „ES. Eduarda Smiļģa dzīves ceļš”, kuras dizainu veidojusi māksliniece Daiga Brinkmane, atvēršanas svētki notiks Rīgas Latviešu biedrības Teātra komisijas un izdevniecības „VESTA-LK” sarīkojumā „Ceļā pie Smiļģa”. Tajā piedalīties teātra zinātnieks Viktors Hausmanis, grāmatas autores, apgāda „VESTA-LK” vadītāja Ligita Kovtuna un režisore Aina Matīsa.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā