Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā

Iegadāties internetā

9,26

Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā
Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā
Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā
Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā
Par preci
Plaukta cena 10,29 €
Kategorija: Bērnu literatūra
Autors Liukasa L.
Izdevējs DROŠI UN KOŠI
Izdošanas gads 2018
ISBN 9789934856549

Grāmata “Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā” ir trešā pasaulē plaši pazīstamās somu programmētājas un stāstnieces Lindas Liukasas (Linda Liukas) grāmata bērniem. Grāmata ir turpinājums aizraujošam stāstam par to, kas ir programmēšana un kā darbojas tehnoloģijas un datori. Šajā grāmatā autore piedāvā uzzināt, kā darbojas internets un kas ir droša interneta lietošana.
Datori un internets mūsdienu bērniem ir ikdienas sastāvdaļa un viņi to pieņem kā kaut ko pašsaprotamu. Tomēr tikai retais zina, kas tas īsti ir un kā darbojas. Vai internets ir tāds kā mākonis vai kabeļu mudžeklis? Un kāpēc internetā vajadzīgi cilvēki? Tieši šādus jautājumus Linda Liukasa dzirdējusi no bērniem un tas devis ierosmi rakstīt grāmatu. Grāmatas autore uzsver, ka tehnoloģijas un interneta iespējas nemitīgi mainās, tāpēc ir svarīgi gūt priekšstatu par trīs svarīgākajiem interneta līmeņiem: infrastruktūra, protokoli un cilvēku darbības.
Arī šajā grāmatā autore turpina uzsvērt iztēles un radošuma lielo nozīmi mācīšanās procesā. Galvenā varone Rūbija un viņas draugi, baudot ziemas priekus, nolemj uzbūvēt sniega internetu, un caur aizraujošo spēli iepazīst pamatprincipus, kā interneta vidē pārvietojas informācija.
Grāmatā iekļautie uzdevumi būs noderīgs palīgs sākumsskolas skolotājiem, lai dažādotu mācību stundu materiālus par interneta darbību un drošu interneta lietošanu. Grāmatā sniegti terminu skaidrojumi un uzdevumi izpratnes stiprināšanai. Papildus uzdevumi ir publicēti arī vietnē www.helloruby.com/lv

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā