Mans draugs Mārtiņš Freimanis

Iegadāties internetā

13,49

Mans draugs Mārtiņš Freimanis
Mans draugs Mārtiņš Freimanis
Par preci
Plaukta cena 14,99 €
Kategorija: Autobiogrāfijas. Memuāri
Autors Mazvērsīte D.
Izdevējs Mikrofona ieraksti Micrec
Izdošanas gads 2018
ISBN 9789934873416

Mārtiņa Freimaņa devums Latvijas mūzikai ir nenovērtējams. Viņa dziesmas joprojām skan radio ēteros, viņa rakstītie vārdi joprojām tiek izdziedāti populāru mūziķu melodijās. Mārtiņa Freimaņa vārds un daiļrade ir pazīstama gandrīz katram. Talantīgs komponists, grupas “Tumsa” sirds un dvēsele, dziesmu tekstu autors, skolotājs un jauno mūziķu iedvesmotājs, un vienkārši labs draugs, kurš paliks atmiņā un dzīvos cilvēku sirdīs, kamēr vien skanēs viņa dziesmas.

Mārtiņa Freimaņa laikabiedri un jaunie talanti ir apvienojušies veltījumu albumā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis”. Tajā unikālas, pašu veidotas Mārtiņa dziesmu interpretācijas ieskaņojuši tādi mūziķi kā Musiqq, Labvēlīgais Tips, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Rīgas Modes, Līvi, Refleksija, Ivo Fomins, Kārlis Būmeisters, Z-Scars, Zintis Žvarts un Katrīna Bindere. Albums dienas gaismu ieraudzīs maijā.

Savukārt muzikoloģe Daiga Mazvērsīte ir sagatavojusi apjomīgu grāmatu, kurā atspoguļots gan daudziem jau zināmais, gan nezināmais Mārtiņš Freimanis.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā