Dzīvoklis Parīzē

Iegadāties internetā

16,40

Dzīvoklis Parīzē
Par preci
Plaukta cena 19,29 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Geibla M.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2018
ISBN 9789934071676

“Mīlestība, māksla, vēsture un Parīze – vai var vēlēties vēl kaut ko vairāk?”
Fine Books Magazine

Eiprila ir Sotheby's izsoļu nama eksperte, taču ne lietpratēja laulības krīzes jautājumos, tāpēc, uzzinājusi par vīra sānsoli, viņa ar lielāko prieku pamet Ņujorku un dodas uz Parīzi novērtēt kādā dzīvoklī uzietās senlietas.

Oho, plašajos apartamentos glabājas gan sarkankoka dīvāni, gan ziloņkaula statuetes un nefrīta vāzes, tomēr daudz lielāku interesi raisa portrets, kuru gleznojis Belle Époque slavenākais mākslinieks, un viņa valdzinošās modeles – Martas de Floriānas – dienasgrāmatas. Sākusi tās lasīt, Eiprila vairs nespēj apstāties, un pavisam nemanāmi stāsts par mēbelēm, svečturiem un apzeltītiem traukiem pārtop kaislību pilnā vēstījumā par iecienītas kurtizānes dēkām bohēmiskajā Parīzē 19. gadsimta beigās.

Cenšoties atklāt Martas vētrainās dzīves noslēpumus, Eiprila aizvien vairāk aizdomājas arī par sevi. Vai, ieviešot kārtību Parīzes dzīvoklī, viņa spēs sakārtot savu laulību? Un vai šajā jautājumā varētu palīdzēt satraucoši seksīgs franču jurists? Hmm, elegantajai mīlestības pilsētai ir atbildes...

No angļu valodas tulkojusi Agija Krasta.

Saistītās preces