Radošums un kritiskā domāšana

Iegadāties internetā

6,20

Radošums un kritiskā domāšana
Par preci
Plaukta cena 7,29 €
Kategorija: Augstskolu mācību literatūra
Autors Kraģis I.
Izdevējs Mansards
Izdošanas gads 2019
ISBN 9789934585043

Indara Kraģa “Radošums un kritiskā domāšana” ir palīglīdzeklis skolotājiem, skolēniem un citiem interesentiem, kuā uzskatāmi tiek izskaidrots, kas tās tādas “caurviju prasmes”, ko nozīmē “jaunrade un iniciatīva” un “problēmu risināšana un kritiskā domāšana”.

Par grāmatu stāsta Indars Kraģis: “Jāteic, ka ir jomas, kur radošums nav vitāli nepieciešams, tomēr radošumam piemīt ievērojama un skaidra nozīme dažādās cilvēkdarbības jomās. Audzēkņu radošā darbība, ja tā ir atbilstoši realizēta, veicina saskarsmes prasmes, atklātību, iztēli un intuīciju. Neņemot vērā radošu pieeju mācībam, tiek zaudētas vairākas vērtīgas priekšrocības, un bez radošas pieejas jaunas pieredzes uzkrāšana faktiski kļūst neiespējama. Tā kā radošums un kritiskā domāšana ietekmē arī citu prasmju, iemaņu un zināšanu apguvi un arī katra audzēkņa interešu virzību, veicinot radošo un kritisko domāšanu, iespējams mācīt, kā pilnvērtīgāk risināt dažādus dzīves izaicinājumus un adekvāti rīkoties, sastopoties ar nākotnē gaidāmajām inovācijām. Ja mācību iestādes atbilstoši sagatavos radošus un inovatīvus līderus, tie būs atvērti jauniem izaicinājumiem un reizē cienīs un novērtēs mūsu kopīgo mantojumu.”

Grāmatas “Radošums un kritiskā domāšana” autors Indars Kraģis ir izglītības vadības maģistrs un pedagoģijas bakalaurs, specializējas mākslinieciskās un skatuviskās komunikācijas jautājumos, aktiermeistarībā, mākslas izglītības, kritiskās domāšanas, radošuma veicināšanas un organizāciju kultūrā. Vadījis nodarbības arī Latvijas Universitātē un Latvijas Kultūras koledžā, kā arī darbnīcas un seminārus vispārizglītojošajās skolās, pirmsskolas izglītības iestādēs un ģimnāzijās visā Latvijā.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā