Dieviete tevī

Iegadāties internetā

20,29

Dieviete tevī
Par preci
Plaukta cena 20,29 €
Kategorija: Psiholoģija. Pedagoģija
Autors Bārkere Vūlgere Dž., Vūlgers R
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2019
ISBN 9789934079979

Mīlas dieviete Afrodīte piedzima no jūras putām, apprecējās ar dievu Hēfaistu, taču kārdināja, iedvesmoja un aplaimoja daudzus vīriešus... Auglības dieviete Dēmetra draudēja nomērdēt badā cilvēkus, ja pazemes valdnieks Aīds neizlaidīs virszemē viņas meitu Persefoni... Dabas dievietes Artemīdas dusmas varēja būt nāvējošas ikvienam vīrietim, kurš viņu ieraudzīja vai apdraudēja viņas šķīstību…

Izklausās traki? Mēs, racionāli izglītotie mūsdienu ļaudis, augstprātīgi tiecamies uztvert senus mītus, stāstus par dieviem un dievietēm kā izklaidējošas pasakas vai māņticīgas blēņas. Taču patiesībā tā ir augsti attīstīta psiholoģija – tikai ietērpta poētiskā valodā. Un sensenās dievietes nav nekas cits kā arhetipi, kas pārstāv noteiktus sieviešu psiholoģiskos tipus. Mēs instinktīvi atpazīstam Afrodīti, Hēru, Atēnu un citas dievietes gan sevī, gan kultūras tēlos un simbolos, bet diemžēl īsti neapzināmies viņu spēcīgo ietekmi nedz savā ikdienas dzīvē, nedz pasaules norisēs. Šī grāmata aicina mūs lasīt mūžīgos mītus kā dieviešu arhetipisko vēsturi, meklēt dieviešu atbalsis šodienā, savā personībā un tādējādi ne tikai bagātināt individuālo dvēseles dzīvi, bet arī rūpēties par visas cilvēces psihisko veselību.

Ieklausies seno dieviešu balsīs! Viņās mājo mūžīgā gudrība.

Dženifera Bārkere Vūlgere ir psihoterapeite un skolotāja, kura vairāk nekā divdesmit gadus sniegusi palīdzību dzīves grūtībās nonākušām sievietēm, pusaudžiem un bērniem. Rodžers Dž. Vūlgers (1944–2011) ir bijis geštalta psiholoģijas, transpersonālās psiholoģijas un Junga skolas pārstāvis, psihoterapeits un skolotājs, kura vadītās lekcijas un praktiskās nodarbības guvušas lielu popularitāti Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tulkotāja: Lilija Berzinska.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā