Mājdzīvnieks

Iegadāties internetā

16,40

Mājdzīvnieks
Par preci
Plaukta cena 19,29 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Grebe K.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2019
ISBN 9789934080500

Gada labākais zviedru kriminālromāns
Gada labākais skandināvu kriminālromāns

Pie viņas ir nozieguma atslēga, tikai viņa to neatceras...

Hanne ir noziedznieku psiholoģiskā portreta veidotāja, kuras dzīve vēl tikko bija lieliska. Ceļojums uz Grenlandi kopā ar Pēteru līdzinājās sapnim, un draudošās demences simptomi šķita atkāpušies. Tomēr, domājot par nākotni, Hanne tik un tā pieraksta dienasgrāmatā visu, kas notiek, jo nevēlas slimības dēļ zaudēt darbu vai, vēl biedējošāk, Pēteru.

Šobrīd viņi abi piedalās pirms desmit gadiem notikušas, bet līdz šim neatklātas slepkavības izmeklēšanā Urmberjā, nomaļā Zviedrijas ciematā. Nedēļu pēc izmeklēšanas sākuma Hanne tiek atrasta mežā – apmaldījusies un zaudējusi atmiņu, bet Pēters ir pazudis. Dažas dienas vēlāk tiek uziets jaunas slepkavības upuris, un nu izmeklētājiem jānoskaidro, vai abi noziegumi ir saistīti. Vai Hannes dienasgrāmata palīdzēs to atklāt? Un kur ir palicis Pēters?

Kamilla Grebe ir viena no zināmākajām mūsdienu zviedru kriminālromānu rakstniecēm. Romāns “Ledus zem viņas kājām” ticis izdots jau vairāk nekā 20 valstīs, tostarp Latvijā, visur gūstot lielus panākumus. Autores nākamais romāns “Mājdzīvnieks” tika atzīts par Gada labāko zviedru kriminālromānu, Gada labāko skandināvu kriminālromānu un saņēma Glass Key balvu (2018).

Saistītās preces