Pārtrūkušas attiecības - atjaunot vai samierināties?

Iegadāties internetā

9,03

Pārtrūkušas attiecības - atjaunot vai samierināties?
Par preci
Plaukta cena 11,29 €
Kategorija: Psiholoģija. Pedagoģija
Autors Sanda I.
Izdevējs Zvaigzne ABC
Izdošanas gads 2019
ISBN 9789934082849

“Šīs grāmatas mērķis nav mudināt lasītāju par katru cenu turēties pie tā, kas kādās attiecībās reiz bijis. Ir pavisam dabiski, ka draudzība mainās vai izzūd, dodot vietu jaunām attiecībām. Taču gadījumos, kad laba draudzība vai ģimeniskās attiecības izjūk neizrunātu pārpratumu vai neatrisinātu konfliktu dēļ, der apstāties un padomāt, kā tās atjaunot.”
Ilse Sanda

Vai tev ir ģimenes loceklis, draugs vai paziņa, ar kuru kontakts ir pārtrūcis? Varbūt jūs tiekaties, taču jūti, ka agrākā atklātība un emocionālā saikne ir zudusi?

Dāņu psihoterapeites Ilses Sandas grāmata piedāvā dažādas stratēģijas, ar kuru palīdzību attiecības atjaunot, uzlabot vai pārtraukt. Viņa sniedz konkrētus piemērus un praktiskus ierosinājumus, ko likt lietā dažādās situācijās. Grāmatā ietverts arī tests, kas palīdz saprast, cik gatavs esi spert soli pretī otram cilvēkam.

Ilse Sanda ir dāņu autore un psihoterapeite, kas sarakstījusi arī populāro grāmatu īpaši jūtīgiem cilvēkiem “Mīli sevi!”. Savos darbos viņa raksta gan par personīgo, gan par savu klientu pieredzi.

No angļu valodas tulkojusi Ita Ankoriņa.

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā