Dzīves ceļojums Monika Makinērnija

Iegadāties internetā

17,09

Dzīves ceļojums Monika Makinērnija
Par preci
Plaukta cena 18,99 €
Kategorija: Tulkotā literatūra
Autors Makinērnija M.
Izdevējs Kontinents
Izdošanas gads 2020
ISBN 9789984359694

Ietiepīgā un ekscentriskā Lola Kvinlena dodas savā dzīves ceļojumā un paņem līdzi mazmeitu un mazmazmeitu. Vairāk nekā sešdesmit gadus pēc emigrēšanas uz Austrāliju viņa izpilda slepus doto solījumu un atgriežas Īrijā – savā dzimtenē.
Lola vienmēr ir bijusi ģimenes balsts vētrainos laikos, taču slēpj no visiem sāpīgos iemeslus tam, kāpēc jaunībā ir pametusi Īriju. Iešana pa atmiņu taku piespiedīs viņu atkal satikties ar rūgtensaldo pagātni un atklāt...patiesība pa īstam var beidzot atbrīvot cilvēku.
Pavērsieni un pagriezieni ieintriģē, mudina smieties, pavelk aiz lasītāja sirds stīgām. Lola jūsos atraisīs patiešām dziļas emocijas.

Monika Makinērnija ir pasaulē augsti novērtēta autore. Viņa ir dzimusi Austrālijā, un viņas darbi tulkoti 12 valodās. 2019. gadā Monika Makinērnija veikala Booktopia aptaujā ievēlēta Austrālijas iecienītāko rakstnieku desmitniekā, kas liecina par izcilu autores spēju labprātīgi nozagt lasītāju sirdis un tās sasildīt.

Šī ir brīnišķīga lasāmviela, pie kuras gribēsies atgriezties vēl un vēlreiz. / Hilarija Boida

Tik brīnišķīga ideja par to, kā būtu, ja būtu! Krāšņa, aizraujoša, sirsnīga grāmata, kurā var aizmirsties. Tiklīdz būsiet sācis, tā atskārtīsiet, ka nevarat to nolikt malā. / Ketija Kellija

Monika Makinērnija ir labākā no labākajām. Viņas cienītāji ir sajūsmā par šo romānu! Ja vēl neesat lasījis nevienu no viņas grāmatām, nekavējoties ņemiet rokā Dzīves ceļojumu! / Patriša Skenlena

Tulkotāja: Biruta Vaivode

Saistītās preces
Veikali, kuros šī grāmata ir plauktā